Facebook pixel

Sagatavo savu interneta veikalu iepirkšanās trakumam

Ziemassvētki vienmēr ir bijis lielais iepirkumu laiks un, ja Tu laikus tam esi sagatavojies, vari paredzēt lielāku pasūtījumu daudzumu veikalā, kas, protams, ir pozitīvi, bet tam ir jāsagatavojas, jo ...

Ir mājas lapa, bet nav klienti?

Uztaisīji mājas lapu, bet klientu pieplūdums nav mainījies? Vai šis ir kaut kas pazīstams? Visbiežākie iemesli tam, ka cilvēki neiegādājas produktu vai pakalpojumu Tavā mājas lapā, ir slikts mājas lapas UI/UX - citiem vārdiem sakot...

WD Market Named as One of the Most Reviewed Latvian Companies in The Manifest

We are very proud to announce that we’ve been recently recognized as one of the most reviewed Latvian development companies on The Manifest website. Our team has been...

Kas ir CDN un kā tas strādā?

CDN jeb satura piegādes tīkls (Content Delivery Network) ir pakalpojums, kas nogādā mājas lapas failus tuvāk lietotāja ģeogrāfiskajai atrašanās vietai, lai uzlabotu lapas ielādes ātrumu. CDN serveri atrodas ģeogrāfiski dažādās lokācijās un strādā...

Interneta veikala savienošana ar dažādām sistēmām

Ja plāno uzsākt e-komerciju, Tev būs jāpadomā arī par to, ar kādām sistēmām Tavs interneta veikals tiks savienots.Ja Tev ir veikals, Tu noteikti vēlies, lai klienti spētu samaksāt par preci, kuru pārdod.

WordPress saitu visbiežāk sastopamās problēmas un to risinājumi

WordPress pirmo reizi parādījās 2003. gadā kā Matt Mullenweg un Mike Little kopdarbs. Uz 2021. gada maiju WordPress izmanto 64,8% no visām vietnēm, kuru satura pārvaldības ...

Privātuma politika mājas lapā

Privātuma politika un fiziskas personas datu aizsardzības pasākumi nav tikai formāla prasība, bet pavisam nopietna un atbildīga lieta, tādēļ pret to jāizturas maksimāli nopietni.Ja esi nolēmis veidot mājas lapu vai interneta veikalu...

Kas ir SaaS?

Iepriekšējos rakstos esam plaši runājuši par individuāli pielāgotām CRM sistēmām, to funkcijām un kādēļ tāda ir nepieciešama uzņēmumā! Šoreiz vēlamies pastāstīt Tev par to, kas tad īsti ir SaaS (Software as a Service), vai programmatūra kā pakalpojums.

Vīrusi mājas lapā - ko darīt?

Daudz ir dzirdēts par dažādiem datorvīrusiem. Bet vai zināji, ka arī Tavā mājas lapā var iemitināties vīrusi, kuri nodara lielus kaitējumus Tavai vietnei? Vīrusi mājas lapā ietekmē tās apmeklētību un sabojā Tavas vietnes reputāciju.

Izveidot jaunu mājas lapu, vai labot esošo?

Jau vairākkārt esam stāstījuši par to, kā un cik strauji mainās web izstrādes standarti. Un tomēr, joprojām ļoti daudz mūsu klientu, kuri vēršas pie mums, lai veiktu labojumus, pievienotu papildus funkcionalitāti...

Kādēļ veidot individuāli pielāgotu CRM sistēmu.

CRM ir klientu un darījumu uzskaites sistēma, kas nodrošina to, lai visa informācija par klientiem, darījumiem un plāniem būtu darbiniekiem ātri pieejama un viegli apstrādājama.

Kas ir GIT?

Web izstrādē ir ļoti daudz svešvārdu un dažādu burtu salikumi, kas parastajam mirstīgajam neko neizsaka. Bet - jo vairāk Tu zināsi par web izstrādes standartiem, kādēļ tiek lietotas konkrētas tehnoloģijas, un kā tās var atvieglot dzīvi Tev, jo vieglāk Tev būs pieņemt lēmumu.

Veiksmīga mājas lapas dizaina priekšnosacījumi.

Ja agrāk bija svarīgi, lai uzņēmumam ir mājas lapa, un varēja ļoti neiespringt uz vizuālo noformējumu, tad mūsdienās, mājas lapas dizains spēlē ļoti lielu lomu, lai piesaistītu un noturētu apmeklētāju uzmanību.

Ko SEO dod Tavam biznesam?

SEO - mūsdienās, ik viens, kuram ir sava mājas lapa, vismaz reizi ir dzirdējis šo trīs burtu salikumu. Ap to savijušies daudz mīti, daudzi sāpīgi apdedzinājušies, uzticot SEO kādam “speciālistam” un ļoti daudz zināmu uzņēmumu, kļuvuši atpazīstami, pateicoties, tieši šim darbību kopumam, ko sauc par SEO.

Mājas lapas izstrādes process - kā tas notiek?

Mūsdienās, gandrīz ikvienam, uz klientu un uzņēmuma peļņu orientētam uzņēmumam, ir sava mājas lapa. Mājas lapas mūsdienās kalpo ne tikai kā vieta produktu izplatīšanai un reklamēšanai, bet arī kā imidža un reputācijas veidotājas.

Priekšnosacījumi peļņu nesošai mājas lapai.

Kā panākt to, lai mājas lapa sāktu pelnīt? Kā izveidot peļņu nesošu mājas lapu? Galu galā, kādai būtu jābūt interneta vietnei, lai tā būtu peļņu nesoša? Šajā rakstā pastāstīsim, ko ņemt vērā, veidojot savu mājas lapu, lai tā piesaistītu un noturētu klientus.

Cik maksā mājas lapa?

Viens no pirmajiem jautājumiem, ko dzirdam no klientiem ir, “Cik maksā mājas lapas izstrāde?” Man uzreiz ir pretjautājums: “Cik vērtīgs šis projekts ir priekš Tevis paša?” Ja esi nolēmis veidot savu mājas lapu, Tev ir jāsaprot, kādu funkciju tā pildīs.

Ko ņemt vērā veidojot mājas lapas saturu.

Saturs ir mājas lapas pamats. Visa informācija, kas atrodas Tavā mājas lapā ir saturs - teksti, bildes, videoklipi. Bet, lai saturs piesaistītu vietnes apmeklētājus, kļūtu autoratīvs un ietekmējošs, to nepieciešams pareizi strukturēt.

Grafiskais dizains vs UI/UX.

HubSpot 2020. gadā veiktais pētījums liecina, ka 90 % lietotāju pametīs konkrēto mājaslapu un dosies preci vai pakalpojumu iegādāties pie konkurentiem, ja viņus neapmierinās mājaslapas lietojamība un izsktas jeb UI/UX dizains nebūs veidots ļoti pārdomāti.

Kā pareizi izvelēties web izstrādātāju?

Iespējams Jums ir ideja sava intenetveikala, mājas lapas, web sistēmas vai aplikācijas izveidei. Tas ir lieliski! Lai gan ideja ir ļoti svarīgs punkts, projekta veidošanā, tomēr tas ir tikai pats sākums, jo projekts nevarēs pacelties virs zemes, ja nebūs izstrādātāja.

Kas jāzin pirms interneta veikala izstrādes?

E-komercija ļauj cilvēkiem ērtā veidā iegādāties preces un pakalpojumus, neizejot no mājām. Kurš gan nav kaut ko pasūtījis internetā? Šis ir salīdzinoši jauns koncepts, tomēr tā popularitāte strauji aug. Sevišķi 2020. gads ir veicinājis interneta veikalu popularitāti.

Kādēļ Tavs interneta veikals nenes peļņu?

Pēdējos gados e-komercija ir spērusi milzīgus soļus un ir skaidri redzams ka tā turpina plesties un attīstīties, atstājot paliekošu ietekmi sabiedrības iepirkšanās paradumos! Sevišķi šobrīd, kad saistībā ar pandēmiju, ir tik daudz klasiskās iepirkšanās ierobežojumu.

Individuāli izstrādāta programmatūra?

Ņemot vērā to, ka mūsdienās daudziem uzņēmumiem rodas sarežģītākas un augstākas prasības no IT sistēmām, aizvien vairāk cilvēki sāk atteikties no jau gatavu sistēmu iegādes un sāk izmantot pielāgotas programmatūras izstrādes pakalpojumus.

Kā pasargāt savu interneta veikalu?

Ņemot vērā, ka esat šeit, noprotam, ka Jūsu interneta veikals Jums ir dārgs un meklējat veidus, kā to pasargāt no dažādu nelabvēļu nagiem. Mēs ar lielāko prieku dalīsimies padomos un soļos, ko varat spert, lai maksimāli pastiprinātu drošību interneta vidē!

Kāds ir Web projektu izstrādes process.

Savā specialitātē mums ļoti bieži nākas saskarties ar klientiem, kuri ir ieinteresēti kādā web projektā sava biznesa dēļ, taču nepārzina procesa plānošanu, norisi un pašu konceptu. Mēs ar lielāko prieku informējam savus klientus un palīdzam saprast nākamos soļus.

Efektīva un pievilcīga piezemēšanās lapa.

Spriežot pēc tā, ka esat šeit, secinam, ka meklējat informāciju par to, kā izveidot pēc iespējas labāku piezemēšanās lapu. Varam pārliecinoši apgalvot, ka Jūs esat pareizajā vietā! WD Market komanda ar prieku dalīsies ar atziņām un padomiem.

Kas tad ir CRM sistēma un ko tā dara?

Kas tad ir CRM, jeb Customer Relationship Managament sistēma? Uzņēmumam augot un attīstoties, arī klientu loks paliek aizvien plašāks. Vairāk darījumu, nepieciešama biežāka komunikācija un tamlīdzīgas lietas. Situācija, kad vairāk jāsāk atcerēties.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai. Uzzināt vairāk