WD Market komanda 1. Jūl, 2020

Kapēc izvēlēties pielāgotu programmatūru?

Ņemot vērā to, ka mūsdienās daudziem uzņēmumiem rodas sarežģītākas un augstākas prasības no IT sistēmām, aizvien vairāk cilvēki sāk atteikties no jau gatavu sistēmu iegādes un sāk izmantot pielāgotas programmatūras izstrādes pakalpojumus.

WD Market komanda 10. Jūn, 2020

Kā pasargāt savu interneta veikalu?

Ņemot vērā, ka esat šeit, noprotam, ka Jūsu interneta veikals Jums ir dārgs un meklējat veidus, kā to pasargāt no dažādu nelabvēļu nagiem. Mēs ar lielāko prieku dalīsimies padomos un soļos, ko varat spert, lai maksimāli pastiprinātu drošību interneta vidē!

WD Market komanda 14. Apr, 2020

Kāds ir Web projektu izstrādes process.

Savā specialitātē mums ļoti bieži nākas saskarties ar klientiem, kuri ir ieinteresēti kādā web projektā sava biznesa dēļ, taču nepārzina procesa plānošanu, norisi un pašu konceptu. Mēs ar lielāko prieku informējam savus klientus un palīdzam saprast nākamos soļus.

WD Market komanda 24. Marts, 2020

Efektīva un pievilcīga piezemēšanās lapa.

Spriežot pēc tā, ka esat šeit, secinam, ka meklējat informāciju par to, kā izveidot pēc iespējas labāku piezemēšanās lapu. Varam pārliecinoši apgalvot, ka Jūs esat pareizajā vietā! WD Market komanda ar prieku dalīsies ar atziņām un padomiem, kurus esam ieguvuši.

WD Market komanda 24 Sept, 2019

Kas tad ir CRM sistēma un ko tā dara?

Kas tad ir CRM, jeb Customer Relationship Managament sistēma? Uzņēmumam augot un attīstoties, arī klientu loks paliek aizvien plašāks. Vairāk darījumu, nepieciešama biežāka komunikācija un tamlīdzīgas lietas. Situācija, kad vairāk jāsāk atcerēties.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai. Uzzināt vairāk