Facebook pixel

Cik maksā mājas lapa?

Viens no pirmajiem jautājumiem, ko dzirdam no klientiem ir, “Cik maksā mājas lapas izstrāde?” Man uzreiz ir pretjautājums: “Cik vērtīgs šis projekts ir priekš Tevis paša?” Ja esi nolēmis veidot savu mājas lapu, Tev ir jāsaprot, kādu funkciju tā pildīs.

Ko ņemt vērā veidojot mājas lapas saturu.

Saturs ir mājas lapas pamats. Visa informācija, kas atrodas Tavā mājas lapā ir saturs - teksti, bildes, videoklipi. Bet, lai saturs piesaistītu vietnes apmeklētājus, kļūtu autoratīvs un ietekmējošs, to nepieciešams pareizi strukturēt.

Grafiskais dizains vs UI/UX.

HubSpot 2020. gadā veiktais pētījums liecina, ka 90 % lietotāju pametīs konkrēto mājaslapu un dosies preci vai pakalpojumu iegādāties pie konkurentiem, ja viņus neapmierinās mājaslapas lietojamība un izsktas jeb UI/UX dizains nebūs veidots ļoti pārdomāti.

Kā pareizi izvelēties web izstrādātāju?

Iespējams Jums ir ideja sava intenetveikala, mājas lapas, web sistēmas vai aplikācijas izveidei. Tas ir lieliski! Lai gan ideja ir ļoti svarīgs punkts, projekta veidošanā, tomēr tas ir tikai pats sākums, jo projekts nevarēs pacelties virs zemes, ja nebūs izstrādātāja.

Kas jāzin pirms interneta veikala izstrādes?

E-komercija ļauj cilvēkiem ērtā veidā iegādāties preces un pakalpojumus, neizejot no mājām. Kurš gan nav kaut ko pasūtījis internetā? Šis ir salīdzinoši jauns koncepts, tomēr tā popularitāte strauji aug. Sevišķi 2020. gads ir veicinājis interneta veikalu popularitāti.

Kādēļ Tavs interneta veikals nenes peļņu?

Pēdējos gados e-komercija ir spērusi milzīgus soļus un ir skaidri redzams ka tā turpina plesties un attīstīties, atstājot paliekošu ietekmi sabiedrības iepirkšanās paradumos! Sevišķi šobrīd, kad saistībā ar pandēmiju, ir tik daudz klasiskās iepirkšanās ierobežojumu.

Individuāli izstrādāta programmatūra?

Ņemot vērā to, ka mūsdienās daudziem uzņēmumiem rodas sarežģītākas un augstākas prasības no IT sistēmām, aizvien vairāk cilvēki sāk atteikties no jau gatavu sistēmu iegādes un sāk izmantot pielāgotas programmatūras izstrādes pakalpojumus.

Kā pasargāt savu interneta veikalu?

Ņemot vērā, ka esat šeit, noprotam, ka Jūsu interneta veikals Jums ir dārgs un meklējat veidus, kā to pasargāt no dažādu nelabvēļu nagiem. Mēs ar lielāko prieku dalīsimies padomos un soļos, ko varat spert, lai maksimāli pastiprinātu drošību interneta vidē!

Kāds ir Web projektu izstrādes process.

Savā specialitātē mums ļoti bieži nākas saskarties ar klientiem, kuri ir ieinteresēti kādā web projektā sava biznesa dēļ, taču nepārzina procesa plānošanu, norisi un pašu konceptu. Mēs ar lielāko prieku informējam savus klientus un palīdzam saprast nākamos soļus.

Efektīva un pievilcīga piezemēšanās lapa.

Spriežot pēc tā, ka esat šeit, secinam, ka meklējat informāciju par to, kā izveidot pēc iespējas labāku piezemēšanās lapu. Varam pārliecinoši apgalvot, ka Jūs esat pareizajā vietā! WD Market komanda ar prieku dalīsies ar atziņām un padomiem.

Kas tad ir CRM sistēma un ko tā dara?

Kas tad ir CRM, jeb Customer Relationship Managament sistēma? Uzņēmumam augot un attīstoties, arī klientu loks paliek aizvien plašāks. Vairāk darījumu, nepieciešama biežāka komunikācija un tamlīdzīgas lietas. Situācija, kad vairāk jāsāk atcerēties.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai. Uzzināt vairāk