Facebook pixel

Interneta veikalu izstrāde

Interneta veikalu izstrāde tavam biznesam

Tas, ka pēdējo gadu laikā e-komercija ir ieguvusi milzīgu popularitāti un tas, ka tā tikai augs un attīstīsies, ir neizbēgams fakts. Iespēja iegādāties preces un pakalpojumus internetā, ir neizmērojami atvieglojusi cilvēku ikdienu, ietaupot dārgo laika resursu uz veikalu apmeklējumiem.

Kā jau ar visām jaunajām tendencēm, tās pamazām aizstāj vecās un, diemžēl, lielākā daļa, līdz šim praktizēto biznesa modeļu, vairs nebūs spējīgi izdzīvot mūsdienu jaunajā – digitālajā laikmetā. Tādēļ, ikvienam uzņēmuma īpašniekam, kurš vēlas saglabāt un uzlabot savas tirgus un konkurences pozīcijas, ir ļoti svarīgi saprast un atrast piemērotāko veidu, kā šo jauno tendenci izmantot savā labā un gūt maksimālu peļņu no tā.

Mēs esam šeit, lai dotu tev nepieciešamos instrumentus, kas ļaus tev būt konkurētspējīgam mūsdienu e-komercijas vidē.

Noderīga informācija izveidojot interneta veikalu:Ko mēs piedāvājam?

 1. Konsultēšana

  Ir ideja, bet nezini kā to pareizi īstenot un ar ko sākt? Satraukumam nav pamata!

  Esam izstrādājuši e-komercijas risinājumus dažādiem biznesa modeļiem un ar lielāko prieku dalīsimies savā pieredzē! Mūsu komanda sastāv no profesionāliem stratēģiem, projektu vadītājiem, speciālistiem, web dizaineriem un tehniķiem, kuri spēj atrast risinājumus pat vissarežģītākajām un trakākajām klientu idejām.

  Mēs ar prieku un entuziasmu sniegsim konsultācijas par visiem svarīgajiem soļiem un patiesi iedziļināsimies tavā idejā, lai sniegtu maksimālu rezultātu tavas e-komercijas idejas īstenošanā.

 2. UI/UX Dizains

  Ņemot vērā milzīgo e-komercijas popularitāti, milzu konkurence starp uzņēmumiem ir neizbēgama. Ja vēlies, lai tava uzņēmuma zīmols būtu konkurētspējīgs, vitāli svarīgi, lai tava saite apmeklētājiem, būtu maksimāli ērta un patīkama mijiedarbība ar tavu e-komercijas platformu.

  Skaists, acīm tīkams dizains un parocīgs, viegli saprotams, pārskatāms elementu izvietojums ir vieni no svarīgākajiem kritērijiem, lai klientiem, veikala apmeklējums, paliktu atmiņā, kā patīkama ciemošanās, kur atgriezties atkal un atkal. WD Market strādā augsti kvalificēti un talantīgi web dizaineri ar bagātu pieredzes bagāžu, kuri, ar lielāko prieku, palīdzēs taviem klientiem saņemt šādu pieredzi.

 3. Pielāgota funkcionalitāte

  E-komercijas platformas pamata funkcija ir pārdot produktu vai pakalpojumu un, lai šo funkciju varētu īstenot, viens no pirmajiem soļiem ir izvēlēties atbilstošu satura pārvaldības sistēmu, kas nodrošinās nepieciešamo funkcionalitāti tavam interneta veikalam.

  Mazam veikalam, ar 5 vienkāršiem produktiem, noteikti, nebūs nepieciešamas tādas pašas funkcijas, kā milzīgam veikalam ar tūkstošiem produktu, kas pieejami simtiem variācijās. Esam strādājuši gan ar maziem pašmāju uzņēmējiem, gan ar lieliem starptautiskiem tirgotājiem. Mēs palīdzēsim rast labāko risinājumu tieši tavām vajadzībām!

 4. Automatizācija

  E-komercija ir ne tikai atvieglojusi ikdienu pircējiem, bet arī pašiem komersantiem. Daudzus procesus, kas ir jāveic tirgojoties klātienē, e-komercija risina ar automatizācijas palīdzību. Preces izvēle, klienta informācija, piegādes adrese, paziņojums par preces pieejamību noliktavā, maksājumi un daudz citi procesi.

  Šo procesu veiksmīgai norisei, vairs nav nepieciešams, lai kāds darbinieks stāvētu klāt un visu pieskatītu. E-komercijā, lielāko daļu procesus ir iespējams automatizēt.

  Vai tā būtu standartizēta automatizācija, kas pieejama visos e-komercijas gatavajos risinājumos, vai arī individuāla ideja, kas jāpielāgo tieši tev, nāc pie mums un kopā atradīsim piemērotāko risinājumu, lai maksimāli efektīvi automatizētu tava biznesa procesus.

 5. API jeb Lietojumprogrammu saskarne

  Ir beigusies prece, bet lai par to uzzinātu tavs piegādātājs un, lai pārbaudītu vai viņam tā vēl noliktavā ir pieejama, tev ir speciāli jāzvana un jānokārto viss caur telefonu? Līdzīgi, kā iekšējos biznesa procesus, arī arējos procesus var automatizēt un padarīt maksimāli vienkāršus.

  Ja noliktavai ir sava iekšējā sistēma, kāpēc gan ar to nesavienoties un nenoņemt šo visu procesu no tavām rokām? Šis ir tikai viens piemērs, kā ar API var atvieglot biznesa ārējos procesus. Ienāca prātā kāda ideja, kā atvieglot savu ikdienu šajā sakarā?

  Nāc pie mums, kopīgi izskatīsim visus iespējamos risinājumus un efektīvākos ieviesīsim, lai ietaupītu tavu laiku un atvieglotu tava uzņēmuma procesus.

 6. Analītika

  Lai izsekotu savas platformas veikumam, ir ļoti svarīgi veikt dažādas analītikas un ievākt statistikas. Kādas reklāmas kampaņas ir bijušas veiksmīgas? Vai ir sasniegta tēmētā mērķauditorija? No kādām avotiem nāk klienti?

  Kurā brīdī klients pamet platformu? Šī visa ir ļoti svarīga informācija, kas ir nepieciešama, lai saprastu kādus uzlabojums ir jāveic, lai optimizētu savu e-komercijas platformu un biznesa praksi vai mārketinga stratēģiju. Ir pieejami daudz dažādi rīki šādu analītiku veikšanai.

  Mēs tev palīdzēsim izvēlēties un integrēsim piemērotākos rīkus, kas atspoguļos tieši tev nepieciešamo informāciju.

 7. SEO

  Kā zināms, e-komercijas platformas pamata funkcija ir pārdot, bet tas būs neiespējami, ja nebūs klienti, kam pārdot. SEO, jeb meklētājprogrammu optimizācija, ir process, kurā tiek pastiprināta veikala klātbūtne interneta meklētājprogrammās, kā Google, Yahoo, Bing un citas.

  Tā mērķis ir veidot neapmaksātu datu plūsmu no dabiskajiem meklēšanas rezultātiem. Jo labāks ir SEO, jo augstākas pozīcijas meklētājprogrammu rezultātos, kas, savukārt, nodrošina lielākas iespējas piesaistīt jaunus klientus. Ir daudz dažādas nianses, kas ietekmē SEO, kā, piemēram, atslēgas vārdi, platformas struktūra, iekšējā un ārējā linkošana un daudzas citas.

  Uztici mums veikt sava web saita SEO un palielināt veikala klientu plūsmu.

 8. Atbalsts

  E-komercijas plaforma ir izveidota, bet pēc kāda laika uzrodas kāda tehniska ķibele?

  Nodrošinies jau laikus un izmanto mūsu sniegtos atbalsta pakalpojumus. Jūties droši un pārliecināti, ka vienmēr saņemsi profesionālu palīdzību brīžos, kad radīsies kāda tehniska, neparedzēta situācija.

  Esam web izstrādes aģentūra, kas rūpējas, lai mūsu klienti ir priecīgi, veiksmīgi un augoši!
Populārākās maksājumu
integrācijas iespējas

 

Pārvadātāji

 

Savienojums ar
salīdzināšanas portāliem

 

Savienojums ar noliktavas
uzsakaites sistēmām

 

Ir kādi jautājumi? Sazinies ar mums.

Business Development Team Lead

Tomass Bērziņš