Facebook pixel

Magento izstrāde un atbalsts

Tev nepieciešami profesionāli izstrādātāji, kas pārzina Magento?
Nepieciešami Magento interneta veikala atjauninājumi, papildus funkcionalitāte vai atbalsts uz, kura pieprasījumu reaģē nekavējoties, nevis pēc vairākām dienām vai pat nedēļām?

Iegūsti ekspertu komandu, kura operatīvi atradīs risinājumu jebkurai situācijai!

Sadarbībā ar mums Tu iegūsi pieredzējušus, prasmīgus un zinošus speciālistus, kuri izstrādās konkurētspējīgu e-komercijas risinājumu, kas pielāgots tieši Tavām vajadzībām, neatkarīgi no tā, cik mazs vai liels ir Tavs projekts.

WD Market piedāvā pilnu izstrādes ciklu un atbalstu interneta veikaliem, kas balstīti uz Magento bāzes. Mūsu mērķis ir izstrādāt e-komercijas risinājumu, kas ļaus Tev koncentrēties uz sava biznesa attīstību, kamēr mēs rūpēsimies par Tava interneta veikala tehnisko infrastruktūru.Nodrošinām darbus kā:

 1. Pilna Magento interneta veikala izstrāde

  Izstrādes process sākas ar klienta biznesa modeļa izpēti un mērķu definēšanu, kam seko koncepcijas izstrāde, maketu izveide un, visbeidzot, interneta veikala izstrāde un testēšana. Pēc interneta veikala publicēšanas, turpināsim ar ilgtermiņa atbalstu interneta veikala uzturēšanā un sniegsim palīdzību digitālās izaugsmes jautājumos.

 2. Ātruma optimizācija

  Interneta veikala ielādes ātrums ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas ietekmē klientu konversiju. Ja interneta veikals darbosies lēni, Tavi klienti to pametīs. Ļauj mums palīdzēt to novērst. Pateicoties Magento interneta veikala ātruma optimizācijai, Tavs interneta veikals iegūs, ne tikai ātru ielādi, bet arī labāku veiktspēju un lietotāju pieredzi.

 3. Sistēmu integrācijas

  Tev ir Magento interneta veikals un to nepieciešams savienot ar ārējām sistēmām? Mums ir pieredze un prasmes, kas ļaus to izdarīt. Uztici to komandai, kurā strādā pieredzējuši speciālisti sistēmu integrēšanā Magento interneta veikalos – piegādes, maksājuma un dažādas uzskaites sistēmas.

 4. Magento tehniskais audits

  Audita laikā tiek vērtēti trīs galvenie faktori – drošība, veiktspēja un koda kvaliāte. Šie trīs faktori tiek detalizēti izvērtēti, lai sniegtu Tev skaidru priekšstatu par to, kāds ir pašreizējais tehniskais stāvoklis un kur nepieciešami uzlabojumi. Tavs interneta veikals ir neatņemama uzņēmuma darbības sastāvdaļa un katrai funkcijai tajā ir jādarbojas kā “Šveices pulkstenim”, lai izvairītos no pārdošanas zaudējumiem vai citām problēmām, kuras var radīt slikts lapas tehniskais stāvoklis.

 5. Magento drošība un atjauninājumi

  Tavs interneta veikals ir tik labs, cik laba ir tā platforma. Lai arī Magento ir ļoti fleksibla e-komercijas platforma, tā ir arī sarežģīta. Mēs parūpēsimies, ka tā būs droša un darbosies nevainojami, regulāri veicot nepieciešamos sistēmas atjauninājumus.

 6. Magento monitorings

  Tā ir procedūra, kas nodrošina, lai Tavs Magento interneta veikals darbotos nevainojami. Magento monitorings ietver serveru pārraudzību, kļūdu izsekošanu un sekošanu līdzi tā drošībai. Izmantojot speciālus monitoringa rīkus, nemitīgi sekojam līdzi notiekošajam Tavā interneta veikalā, lai laikus novērstu iespējamās problēmas, pirms tās rada finansiālus zaudējumus Tavam biznesam.

 7. A/B testēšana

  A/B testēšana Magento veikalā atklāj, kā konkrēti elementi ietekmē pārdošanu. Testēšana tiek veikta produktu attēliem, kataloga skatiem, CTA pogu izvietojumam un pat izmēram, navigācijas joslas izkārtojumam, groza novietojumam un daudz citu pārdošanu ietekmējošiem faktoriem. A/B testēšana ir visefektīvākais veids, kā noteikt, kas darbojas vislabāk, lai sasniegtu pārdošanas mērķus.

 8. Migrācijas uz vai no Magento

  Interneta veikala migrācija no Magento 1 vai citas satura vadības sistēmas uz Magento 2? Pieredzējuši e-komercijas eksperti Tev palīdzēs! Pielāgosim pakalpojumus Tavām biznesa vajadzībām un izveidosim migrācijas stratēģiju, lai pāreja notiktu bez sarežģījumiem un ievērojot maksimālu datu drošību.

 9. Dizaina audits

  Uzņēmumam ir svarīgi, lai interneta veikals atbilstu tā tēlam un apliecinātu kvalitāti. Tava interneta veikala dizains nosaka klienta pirmo iespaidu par Tevi un mēs zinām, cik svarīgs ir pirmais iespaids. Dizaina audita laikā mēs novērtēsim katru interneta veikala detaļu un sniegsim ieteikumus uzlabojumiem, lai Tavs interneta veikals atbilstu mūsdienu dizaina standartiem un uzrunātu Tavu mērķauditoriju.

 10. SEO

  SEO audits un optimizācija – SEO ir viens no labākajiem veidiem, kā atrast un uzrunāt savu mērķauditoriju, kurai Tavas preces vai pakalpojumi ir aktuāli un tieši tad, kad tie ir aktuāli. Tādējādi ievērojami palielinot izredzes, ka cilvēki atradīs Tavu interneta veikalu meklētājprogrammās, kā Google un iepirksies tieši pie Tevis! Uzlabo sava interneta veikala tehnisko, saturisko un vizuālo kvalitāti, lai Tavi klienti gūtu labāko pieredzi mijiedarbojoties ar Tavu interneta veikalu.
Ir kādi jautājumi? Sazinies ar mums.

Business Development Team Lead

Tomass Bērziņš