Facebook pixel

Shopify izstrāde un uzturēšana

Šķiet, ka esi nonācis strupceļā ar Shopify izveidi vai attīstību?
Vai varbūt domā, ka esi sasniedzis Shopify interneta veikala griestus?

Iegūsti uzticamus e-komercijas speciālistus, kuri palīdzēs Tavam interneta veikalam izcelties no pūļa un palielināt pārdošanas apjomus.

Neatkarīgi no tā, vai Tu tikai plāno izstrādāt Shopify interneta veikalu, vai jau veic tirdzniecību internetā, mēs Tev palīdzēsim!
WD Market komanda piedāvā saviem klientiem dinamiskus un inovatīvus risinājumus, jo mēs saprotam, cik svarīgi ir, lai Tavs interneta veikals būtu Tava zīmola izaugsmes un attīstības avots.

Shopify ir lielisks e-komercijas risinājums, taču, lai tas nestu peļņu un veidotu izcilu klientu pieredzi, interneta veikalam ir jāseko līdzi, jāpēta analītikas dati un balstoties uz tiem, jāveic funkcionalitātes attīstība, integrējot dažādas ekstras, kas palīdzēs izmantot interneta veikala pilno potenciālu un veicinās pārdošanu.

Mūsu komanda veic jaunu Shopify interneta veikalu izstrādi, kā arī esošu interneta veikalu labošanas un uzturēšanas darbus, pievienojot jaunu funkcionalitāti, lai palielinātu Tavus pārdošanas rezultātus un optimizētu darba procesus. Mēs nodrošinām, ka Tavs interneta veikals darbojas nevainojami!Mēs Tev palīdzēsim ar:

 1. Pilna Shopify interneta veikala izstrādi

  Mēs strādājam, lai Tavus mērķus pārvērstu realitātē, sākot ar izpēti, mērķu definēšanu, plāna izveidošanu, koncepta un dizaina izveidi, tehnoloģijas izvēli, beidzot ar izstrādi, testēšanu un ilgtermiņa atbalstu interneta veikala attīstībā.

 2. Esošā interneta veikala uzlabojumiem

  Mēs uzlabosim Tava esošā Shopify interneta veikala veiktspēju, pievienojot papildus funkcionalitāti, uzstādot mārketinga rīkus, veicot SEO optimizāciju, lai nodrošinātu izcilu lietotāja pieredzi, samazinātu atlēcienu skaitu, palielinātu cilvēku plūsmu un pārdošanas rezultātus.

 3. Shopify veikala redizainu

  Profesionāls interneta veikala dizains ir ļoti svarīgs aspekts e-komercijā. Lai saglabātu konkurētspēju tirgū, Tavam interneta veikalam jāatbilst jaunākajiem dizaina standartiem. Digitālā pasaule ir ļoti dinamiska. Parādās jauni e-komercijas trendi un notiek nepārtraukta attīstība, tāpēc jauns dizains, parasti, nepieciešams ik pēc pāris gadiem.

 4. Shopify individuālu tēmu izveidi

  Uzsākot savu e-komercijas biznesu, var pietikt arī ar šablonu, bet ja esi atzīts globāls zīmols, visdrīzāk, būs nepieciešama individuālas tēmas izveide. Individuāli veidota Shopify tēma palīdzēs Tev izcelties no pūļa. Unikāls dizains, veidots atbilstoši Tava uzņēmuma prasībām, ņemot vērā katru mazāko detaļu!

 5. Sinhronizācijām

  Sinhronizējot Shopify interneta veikalu ar uzskaites, pārdošanas un grāmatvedības sistēmām, tiek nodrošināta darba plūsma starp dažādiem Tava biznesa procesiem. Jo vieglāk ir izmantot dažādas sistēmas kopā, jo vairāk laika vari veltīt sava biznesa izaugsmei! Mēs palīdzēsim sinhronizēt Tavu Shopify interneta veikalu ar dažādām automatizācijas sistēmām.

 6. Mārketinga un analītikas rīku pieslēgšanu

  Mārketinga un analītikas rīku pieslēgšana Shopify interneta veikalam palīdzēs Tev uzlabot pārdošanas rezultātus. Mēs integrēsim mārketinga un analītikas rīkus Tavā Shopify interneta veikalā un sniegsim apmācību, kā tos izmantot. Tomēr, ja nevēlies veltīt laiku analītikas datu izpētei – uztici to mums!
Ir kādi jautājumi? Sazinies ar mums.

Business Development Team Lead

Tomass Bērziņš