Facebook pixel

WordPress / WooCommerce

WordPress mājas lapu un woocommerce interneta veikalu izstrāde


Veicam augstas kvalitātes WordPress/WooCommerce sistēmu atbalstu un apkalpošanu, kas ļaus Tev vērsties pēc palīdzības izmisuma un neziņas brīžos.

Lai gan WordPress/Woocommerce sistēma ir ļoti elastīga, iespējās attīstīt interneta veikalu un mājas lapu pēc saviem ieskatiem, būtu melots, apgalvojot, ka vienmēr viss notiek tik gludi, cik mēs to vēlamies. 

Ņemot vērā faktu, ka lielākā daļa WordPress/Woocommerce mājas lapas un interneta veikali tiek veidoti liekot kopā daudz dažādus moduļus un jau gatavas tēmas, kas, lielākoties, nav speciāli pielāgoti viens otram, tehniskas ķibeles, bieži vien, ir neizbēgamas. 

Ietaupi savu laiku, naudu un nervus, ļaujot mūsu atbalsta komandai tev palīdzēt šīs situācijas risināt!Ko mēs piedāvājam?

 1. Hostings

  Nav nozīmes tam, cik kvalitatīva būs tava mājas lapa vai interneta veikals, ja tie sabrūk pie pārāk liela apmeklētāju skaita, vai tie ir pārāk lēni, lai noturētu apmeklētāju interesi un pacietību. 

  Ļauj mums parūpēties par to, lai tavai mājas lapai/interneta veikalam būtu labākās mājas!

  Izmantojam augstākās veiktspējas serverus, kas mums ļauj nodrošināt maksimālu mājas lapu un interneta veikalu ātrumu un apmeklētāju skaita panesību. 

  Esam veikuši ļoti apjomīgu izpēti, lai izvēlētos labākos, ātrākos un stabilākos serverus WordPress/WooCommerce saitiem, kas veido regulāras saita rezerves kopijas, tādējādi sniedzot iespēju atgūt saita iepriekšējos datus, gadījumā, ja notiek kāda nopietna ķibele.
  Veicam visas nepieciešamās darbības, lai serveri būtu droši pret uzbrukumiem.

 2. Atjauninājumi

  WordPress sistēmas, moduļu un tēmu atjauninājumi nodrošina, ka tava mājas lapa un interneta veikals darbojas nevainojami un pareizi. Šis process ir ļoti svarīgs pareizas funkcionalitātes nodrošināšanai un tava web saita maksimālai drošībai.

  Lai gan atjauninājumu veikšana var šķist vienkārša, ņemot vērā to, ka tiek mainīta sistēmas/tēmas/moduļa struktūra, bieži, to starpā, rodas dažādi sīki konflikti, kas var radīt traucējumus tava web saita darbībā un padarīt atjauninājumu veikšanas procesu ļoti piņķerīgu un sarežģītu. 

  Taču mums šie procesi ir ikdiena, tādēļ iesakām tev savas lapas/veikala  atjauninājumu veikšanu atstāt mūsu profesionāļu pārziņā.

 3. Drošība

  Atvērtā koda satura pārvaldības sistēmām, kā WordPress, popularitāte ir ļoti nozīmīga, jo tas dod iespēju, lielām cilveku grupām, sanākt kopā un meklēt risinājumus kopīgām problēmām.

  Ņemot vērā WordPress milzīgo popularitāti, nav arī pārsteigums, ka šī sistēma piesaista neskaitāmu ļaundaru uzmanību. 

  Ļauj mums parūpēties par tavas mājas lapas un interneta veikala drošību, izmantojot piemērotākos drošības moduļus un drošu serveri. 

  Mēs izmantojam interneta veikalu un mājas lapu pārraudzības sistēmu, kā arī veidojam to rezerves kopijas. Nelabvēļu uzbrukuma gadījumā, mēs nekavējoties esam par to lietas kursā, un varam veikt visas nepieciešamās darbības, lai uzbrukuma mēģinājums tiktu novērsts.

  Ja tomēr notiek katastrofa, pateicoties regulāru rezerves kopiju veidošanai, tava mājas lapa vai interneta veikals netiek zaudēti.
Ir kādi jautājumi? Sazinies ar mums.

Business Development Team Lead

Tomass Bērziņš