Portfolio

Mūsu Jaunākie Darbi

www.parlatviju.lv

Balsošanas sistēma ar Latvijā lielāko banku starpniecību.

Parlatviju.lv ir balsošanas platforma, kur ar lielāko Latvijas banku starpniecību Latvijas pilsoņiem ir iespēja parakstīties elektroniski par iniciatīvām un petīcijām, kas pēc tam tiek iesniegtas Saeimā.
Parlatviju.lv tiek iesniegtas petīcijas uz kristietīgām vērtībām, kas atbilst Latvijas satversmei. Mērķis ir celt Latvijas valsts labklājību, stipras ģimenes, morālo vērtību atbalstīšana – vienota balss.

www.cietaisrieksts.lv

Mājas lapa – saldētu dabas velšu ražotājiem

Uzņēmums SIA “Cietais Rieksts” piedāvā saldētas dabas veltes, kas ir tikai Latvijā augušas ogas, sēnes un citas dabas veltes jau no 2005. gada. Uzņēmums nebija apmierināts ar iepriekšējās mājas lapas dizainu, kā arī attieksmi no izstrādātāju puses, kad vajadzēja mājas lapā veikt atjauninājumus. Pēc nevisai veiksmīgas sadarbības ar iepriekšējo mājas lapas izstrādātāju un uzturētāju mums izdevās no jauna izveidot skaistu mājas lapu mūsu jaunajiem klientiem.  

astudija3d.lv

Mājas lapa un identitāte Arhitektu birojam Rīgā

Pieredzējusi speciālistu komanda būvniecības ieceres izveidē, kā arī pilnas komplektācijas būvprojektu izstrādē un saskaņošanā ar tehnisko noteikumu izdevējiem un nepieciešamajām institūcijām, būvvaldēm. Arhitektu birojs īsteno dažādu veidu arhitektūras projektus ar izstrādātu būvkonstrukciju daļu, izvēloties mūsdienīgus un ekonomiski pamatotus risinājumus.

inovacijuskola.lv

Mājas lapa – Starptautiskā Inovāciju skola 

Viena no vadošajām izglītības iestādēm inovatīvu apmācības metožu ieviešanā STEAM (Science – Technology – Engineering – Arts – Mathematics) jomā. Starptautiskajai Inovāciju skolai ir 3 sertificētas izglītības programmas, 3 aktīvas franšīzes realizēšanas vietas, kā arī notiek aktīva iesaistīšanās ES izglītības projektu īstenošanā.

elinagrinberga.eu

Apģērbu intermeta veikals.

Elina Grinberga ir dizainere no Latvijas, ar vienkāršu domāšu par pasaules skaistumu un cilvēku.Zīmola pamatā tiek izmatotas minimālisma iezīmes, akcents tiek likts uz audumu, fakturām un tīrām krāsām. Katra kolekcija sevī ietver jaunas vēsmas, par pasaules būtību un tā velkātāju, ļaujot cilvēkam sajusties brīvam un neierobežotam.

www.olkey.org

Biznesa konsultanti, kuriem var uzticēties.

Sniedz pakalpojumus kā uzņēmuma dibināšana un administrēšana, zvanu un e-pastu pārvaldīšana (virtuālie biroji), uzņēmumu virtuālās identitātes izveidošana, gramatvedība, bankas konta atvēršana, akciju, investīciju konsultēšana un citus biznesa vadības pakalpojumus. 

kopā jau vairāk par 100 projektiem.