Portfolio

Mūsu Jaunākie Darbi

www.parlatviju.lv

Balsošanas sistēma ar Latvijā lielāko banku starpniecību.

Parlatviju.lv ir balsošanas platforma, kur ar lielāko Latvijas banku starpniecību Latvijas pilsoņiem ir iespēja parakstīties elektroniski par iniciatīvām un petīcijām, kas pēc tam tiek iesniegtas Saeimā.
Parlatviju.lv tiek iesniegtas petīcijas uz kristietīgām vērtībām, kas atbilst Latvijas satversmei. Mērķis ir celt Latvijas valsts labklājību, stipras ģimenes, morālo vērtību atbalstīšana – vienota balss.

tsconnect

Mākoņa uzskaites sistēma uzņēmumiem.

Web bāzēts IT risinājums uzņēmumiem, ar iespēju optimizēt darba spēka izmaksas, materiālu izlietojumu, menedžmenta laiku, grāmatvedības un citus svarīgus ražošanas uzņēmuma procesus.
Sistēma ir pielāgota visām ierīcēm. Tajā iekļauts mūsdienīgs interfeiss, vairāku līmeņu lietotāju lomas, daudzvalodu atbalsts un augstākās datu drošības tehnoloģijas.

astudija3d.lv

Mājas lapa un identitāte Arhitektu birojam Rīgā

Pieredzējusi speciālistu komanda būvniecības ieceres izveidē, kā arī pilnas komplektācijas būvprojektu izstrādē un saskaņošanā ar tehnisko noteikumu izdevējiem un nepieciešamajām institūcijām, būvvaldēm. Arhitektu birojs īsteno dažādu veidu arhitektūras projektus ar izstrādātu būvkonstrukciju daļu, izvēloties mūsdienīgus un ekonomiski pamatotus risinājumus.

inovacijuskola.lv

Mājas lapa – Starptautiskā Inovāciju skola 

Viena no vadošajām izglītības iestādēm inovatīvu apmācības metožu ieviešanā STEAM (Science – Technology – Engineering – Arts – Mathematics) jomā. Starptautiskajai Inovāciju skolai ir 3 sertificētas izglītības programmas, 3 aktīvas franšīzes realizēšanas vietas, kā arī notiek aktīva iesaistīšanās ES izglītības projektu īstenošanā.

www.cietaisrieksts.lv

Mājas lapa – saldētu dabas velšu ražotājiem

Uzņēmums SIA “Cietais Rieksts” piedāvā saldētas dabas veltes, kas ir tikai Latvijā augušas ogas, sēnes un citas dabas veltes jau no 2005. gada. Uzņēmums nebija apmierināts ar iepriekšējās mājas lapas dizainu, kā arī attieksmi no izstrādātāju puses, kad vajadzēja mājas lapā veikt atjauninājumus. Pēc nevisai veiksmīgas sadarbības ar iepriekšējo mājas lapas izstrādātāju un uzturētāju mums izdevās no jauna izveidot skaistu mājas lapu mūsu jaunajiem klientiem.  

www.olkey.org

Biznesa konsultanti, kuriem var uzticēties.

Sniedz pakalpojumus kā uzņēmuma dibināšana un administrēšana, zvanu un e-pastu pārvaldīšana (virtuālie biroji), uzņēmumu virtuālās identitātes izveidošana, gramatvedība, bankas konta atvēršana, akciju, investīciju konsultēšana un citus biznesa vadības pakalpojumus. 

kopā jau vairāk par 100 projektiem.