Facebook pixel

Sīkdatnes

 

Sīkdatnes ļauj tīmekļa lietojumprogrammām reaģēt uz Jūsu pieprasījumiem individuāli. Tīmekļa lietojumprogramma var pielāgot darbību Jūsu vajadzībām un interesēm, apkopojot un atceroties informāciju par Jūsu izvēlēm.

 

Sīkdatņu veidi

Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai varētu izsekot Jūsu gaitas tīmekļa vietnēs un piedāvāt Jums saistošus produktus.

Analītiskās sīkdatnes atļauj mums izveidot pēc iespējas ērtāku mājas lapas struktūru, savācot informāciju par to, kā Jūs izmantojat mūsu mājas lapu un kurās vietnēs tiek pavadīts visilgāk laiks. Citreiz šīs sīkdatnes pārvalda 3. personas. (piem. Google Adwords.) Tas notiek atsevišķos gadījumos tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem.

Funkcionālās sīkdatnes palīdz mājas lapai atcerēties Jūsu iepriekš izvēlētos uzstādījumus, parūpējoties par to, lai apciemojums būtu Jums ērtāks.

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai Jūs varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem un iegādāties tos. Šīs sīkdatnes identificē Jūsu iekārtu, taču neizpauž Jūsu identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Bez šīm sīkdatnēm mēs nevaram pilnvērtīgi darboties.

 

Ievāktā informācija.

Mēs ievācam šādu informāciju:

1. apmeklējošo klientu skaitu,

2. mājas lapā pavadīto laiku,

3. apmeklējošo klientu skaitu vienas sesijas laikā,

4. pirmreizējo un atkārtoto klientu skaitu,

5. izmantoto pārlūkprogrammu,

6. no kurienes mājas lapa tiek apmeklēta,

7. interneta pakalpojuma sniedzēju,

8. ierīces veidu,

9. veidu kā tikām sasniegti.

 

Jūsu piekrišana

Mūsu mājas lapā nospiežot pogu “Sapratu” logam ar ziņojumu par to, ka tiek izmantotas sīkdatnes, Jūs apliecināt to, ka esat iepazinies ar šo informāciju. Jūsu pārlūkprogrammas drošības iestatījumos ir iespēja ierobežot vai dzēst šīs sīkdatnes. Ņemiet vērā to, ka dažu šo sīkdatņu atspēkošana neļaus mums darboties pilnvērtīgi. Nav iespējama obligāto un funkcionālo sīkdatņu nepieņemšana.