Facebook pixel

WEB sistēmas

Nepieciešama sistēma, bet pieejamie gatavie risinājumi īsti nenodrošina tavam uzņēmumam nepieciešamo? Ar šādu situāciju, diemžēl, saskaras ļoti daudz uzņēmumu. Lai gan, mūsdienās, ir neskaitāmi daudz gatavo risinājumu, kas apmierina daudzu uzņēmumu vajadzības, bieži vien, šie risinājumi, vai nu vispār nespēj nodrošināt nepieciešamās funkcijas, vai arī, nodrošina nepilnvērtīgi. Būvēt savu sistēmu, iespējams, šķiet dārgs un laikietilpīgs process, bet ilgtermiņā, tas vienmēr ir piemērotākais un optimālākais risinājums.

Kurš gan pārzina tavas un tava uzņēmuma vajadzības labāk kā tu pats? Individuāla pieeja ļauj precīzi atrisināt tieši tās problēmas, ko vēlies risināt, tas ļauj veidot sistēmas funkcionalitāti precīzi pielāgotu tavām vajadzībām.

Paredzi, ka tavs uzņēmums un tā vajadzības augs? Par to nevajag satraukties, jo individuāli būvētām sistēmām, viens no lielākajiem ieguvumiem ir tas, ka sistēmu vienmēr var attīstīt un paplašināt tās funkcionalitāti, kā arī pievienot, manīt vai pat noņemt esošās funkcijas. Atšķirībā no gatavajiem risinājumiem, sistēma pieder tev un tu neesi atkarīgs no piegādātāja.

Noteikti nedrīkst aizmirst pašu svarīgāko. Tava ideja var būt vienreizēja un ļoti labi finansēta, bet tā nekad nekļūs par realitāti, ja tās īstenošanu neuzticēsi pieredzējušiem un zinošiem profesionāļiem, kas ir spējīgi šai idejai dot dzīvību un realizēt to.

Mūsu komanda ir izstrādājusi dažādus unikālus projektus, kuru realizēšanai bija jādomā “ārpus kastes”, lai sasniegtu tieši tādu rezultātu, kāds tas bija nepieciešams. Mūsu pieredze mums ļauj realizēt tādas idejas, kuras citiem var likties neiespējamas.

Nāc ar savu ideju un mūsu speciālisti parūpēsies par to, lai tava unikālā ideja kļūst par realitāti!Kāda sistēma tev ir padomā?

 1. Noliktavas uzskaites sistēma

  Nepieciešams ērts veids kā uzskaitīt tūkstošiem produktu dažādās nestandarta variācijās, ko neļauj izdarīt neviens no gatavajiem risinājumiem?

 2. Tirdzniecības platforma

  Vēlies izveidot pats savu unikālo tirgošanās platformu ar sevis izvēlētām unikālām funkcijām un gūt tādu popularitāti kā ss.lv un eBay?

 3. Klientu attiecību pārvaldības sistēma (CRM)

  Nevari atrast gatavu risinājumu, kas uzglabātu klientu informāciju, statusu un to mijiedarbības tā, kā tev tas nepieciešams?

 4. Individuāla Resursu vadības sistēma (ERP)

  Nepieciešama sistēma ar individuālām funkcijām, uzņēmuma struktūras un iekšējo darbību organizēšanai?

 5. Programmatūras un serveru nomas produkts (SAAS)

  Ir ideja, kādai unikālai sistēmai, kas atvieglos cilvēkiem dzīvi un tu vēlies to pārdot kā abonementa pakalpojumu?

 6. Nekustamo īpašumu vadības rīki

  Ikdienā nodarbojies ar nekustamajiem īpašumiem un ir jūtama vajadzība pēc individuāli būvētas sistēmas, kas tev palīdzēs menedžēt visus iekšējos un ārējos procesus?

 7. Finanšu uzskaites sistēma

  Vēlies atvieglot un automatizēt savas un uzņēmuma ienākošo un izejošo finanšu izsekošanu, pēc saviem ieskatiem?

 8. Sociālais tīkls

  Tavam uzņēmumam ir vajadzība pēc sava iekšējā sociālā tīkla, kas būvēts, lai maksimāli atvieglotu kolēģu savstarpējo saziņu, tādejādi, ietaupot laiku un palielinot produktivitāti?
Ir kādi jautājumi? Sazinies ar mums.

Business Development Team Lead

Tomass Bērziņš