Facebook pixel

Mājas lapu izstrāde

Tava mājas lapa ir tava uzņēmuma seja interneta vidē. Tā ļoti bieži ir lieta, kas dod pirmo iespaidu par tevi un tavu uzņēmumu. Lai tas nebūtu arī pēdējais iespaids, ļoti svarīgi ir parūpēties par to, lai tavas mājas lapas apmeklējums spēj noturēt interesi un radītu patīkamu atmosfēru un pieredzi no visiem aspektiem. Acīm tīkams un unikāls dizains, ērti lietojama un viegli saprotama navigācija, kā arī, lapas ielādes ātrums. Ja šīm lietām netiek pievērsta īpaša uzmanība, ir gandrīz neiespējami būt konkurētspējīgam šodienas strauji mainīgajā un prasīgajā interneta vidē.

Protams, nedrīkst arī aizmirst visu, kas notiek aizkulisēs – lapas drošība, spēcīgs hostings, SEO, klientu analītikas, spēja rediģēt saturu. Šīs lietas ir tik pat svarīgas, kā iepriekš nosauktās. Viens nevar pilnvērtīgi strādāt bez otra, tādēļ lapai ir jābūt spēcīgai no visiem aspektiem.

Mājas lapa ar izcilu dizainu un funkcionalitāti, bet sliktu SEO –  rezultāts: zems apmeklējumu skaits.
Mājas lapa ļoti populāra ar augstu apmeklējumu skaitu, bet ar sliktu hostingu –  rezultāts: lapa sabrūk
Mājas lapa, kura ir izcila no visiem aspektiem, bet ar zemu drošību – rezultāts: tā vienkārši tiek uzlauzta 

Kā redzi, ir ļoti daudz aspekti, kuriem ir jāpievērš liela uzmanība. Neuztraucies, ja šobrīd jūties apjucis un nospiests ar informāciju. Galu galā, mēs –  WD Market, esam šeit, lai tevi konsultētu un parūpētos par to, lai tava mājas lapa funkcionētu un darbotos, kā labi ieeļļots mehānisms – ātri, droši un stabili.

Uzzini, cik izmaksā mājas lapa!Ko mēs piedāvājam?

 1. UI/UX dizains/brandings

  Labi izstrādāts dizains izskatās labi. Labākais dizains sniedz rezultātus.

  Mūsu UI/UX dizaineri jūsu idejas pārvērtīs pārsteidzošās vietnēs.

  Vēlies skaistu, pielāgotu, unikālu dizainu, kas atspoguļos tevi un tavu uzņēmumu no vislabākās puses? Vai arī vēlies izveidot, vai atjaunot savu brendu, lai tas būtu mūsdienīgs, unikāls un spējīgs pilnvērtīgi atspoguļot to, par ko tavs uzņēmums pastāv? Varbūt abus?

  Mūsu komanda sastāv no dažādu jomu profesionāļiem un talantīgiem dizaineriem, kuri ar lielāko prieku sniegs savus padomus un spēs vizualizēt tavu ideju vispievilcīgākajā mājas lapas dizainā.

 2. Funkcionalitāte

  Mājas lapām, ar dažādiem mērķiem, ir nepieciešamas dažāda funkcionalitāte. Veicam pilna cikla mājas lapu un e-komercijas risinājumu izstrādi! Dažādas sarežģītības kontaktformas un konstruktori, čats ar apmeklētājiem, daudzvalodība, iespēja tev pašam rediģēt lapas tekstus, bildes un sadaļas.

  Vienalga, vai tā ir standartizēta piezemēšanās lapa, vai augstas sarežģītības interaktīva, individuāli pielāgota mājas lapa, nāc pie mums ar savām vēlmēm un idejām, un mēs parūpēsimies par to, lai tava mājas lapa tiek izstrādāta pēc augstākajiem standartiem.

 3. SEO

  Mājas lapa ir izveidota bet nav apmeklētāju? Mūsu komandā strādā SEO (jeb meklētājoptimizācijas ) speciālisti, kas sniegs tev padomus un palīdzēs tavai mājas lapai izsisties pēc iespējas augstāk meklētājprogrammu rezultātos.

  Veicam atslēgas vārdu izpēti un piemērotāko tekstu piemeklēšu, lai tava mājas lapa meklētājprogrammās parādītos tieši tiem cilvēkiem, kuri meklē tieši to informāciju un pakalpojumus, ko piedāvā tu.

 4. Hostings

  Lai tava mājas lapa būtu maksimāli droša, ātra, stabila un spējīga funkcionēt, pat pie milzīga apmeklētāju pieplūduma, ir ļoti svarīgi izvēlēties hostinga servisu, kurš ir spējīgs tev nodrošināt vietu drošākajos un spēcīgākajos serveros. Izvēlies mūsu hostinga pakalpojumus.

  Esam speciāli piemeklējuši spēcīgākos, vislabāk funkcionējošos un drošākos serverus, kādi ir pieejami, lai nodrošinātu ne tikai to, ka tev ir izcila mājas lapa, bet arī, lai tai būtu izcilas mājas, kur mitināties!

 5. Analītika

  Analītikas ir ļoti svarīgas, lai tu vienmēr zinātu savas lapas apmeklētāju statusus un pēc iespējas precīzāk varētu izsekot to, kādas tevis veiktās darbības ir piesaistījušas visvairāk apmeklētāju un, kādus uzlabojumus ir jāveic, lai šo skaitli palielinātu.

  Vēlies vienmēr būt lietas kursā par to, cik apmeklējumu regulāri saņem tava vietne, no kādiem avotiem tie nonākuši Tavā mājas lapā, zināt to lokāciju un kā izskatās viss apmeklējuma process? Savieno savu mājas lapu ar dažādām analītikas sistēmām, kas tev sniegs šo informāciju, un vēl vairāk.

 6. Atbalsts

  Mēs esam par ilgtermiņa atbalstu un sadarbību ar mūsu klientiem, tāpēc, arī pēc mājas lapas nodošanas tavās rokās, mēs nekur nepazudīsim. Izmanto iespēju un pievienojies mūsu atbalsta sistēmai, un jūties droši, zinot, ka blakus ir spēcīga atbalsta komanda, kas vienmēr ir gatava ātri palīdzēt tev atrisināt jebkādas ķibeles, kas jebkad varētu notikt ar tavu mājas lapu.
Ir kādi jautājumi? Sazinies ar mums.

Business Development Team Lead

Tomass Bērziņš