Web projektu izstrāde.

WDmarket ikona
Web projektu izstrāde.

Savā specialitātē mums ļoti bieži nākas saskarties ar klientiem, kuri ir ieinteresēti kādā web projektā sava biznesa dēļ, taču nepārzina procesa plānošanu, norisi un pašu konceptu. Mēs ar lielāko prieku informējam savus klientus un palīdzam saprast nākamos soļus viņu biznesa attīstībā. Mēs vēlamies šajā informācijā dalīties ar visiem, kurus tas interesē, tapēc izveidojām šo rakstu. Centīsimies visu izstāstīt pēc iespējas saprotamākā valodā. Cerams, ka jums palīdzēs!

Pamatinformācija.

Projekts var būt informatīva mājaslapa, interneta veikals, noslēgta biznesa sistēma, – iespējas ir dažādas. Dažreiz klientam ir grūti pašam šo visu izdomāt. Šādā gadījumā ļoti palīdz konsultācija ar kādu, kurš ar to nodarbojas ikdienā, piemēram, mums.


Izstrādes cikls parasti sākas ar kārtīgu plānošanu, projekta izmēra saprašanu un vēlamā iznākuma iztēlošanos.

Projekta plānošana.

Lai rezultāts būtu izdevies un kvalitatīvs, ir ļoti svarīgi, ka projekts ir izprasts, pārdomāts un uzlikts uz papīra. Plānošana ir svarīga procesa daļa, kurā, izskatot standartus un vēlamos rezultātus, tiek izlemts, kādu platformu klients izvēlās. Šis solis palīdz saplānot nepieciešamo laiku un nepieciešamās finanses.

Dizains.

Pēc plāna sastādīšanas nāk nākošais svarīgais solis. Kārtīgs dizaina plāns. Pievilcīgs zīmols, labi izplānota piezemēšanās lapa, labs platformas izskats un viegla navigācija ir ļoti svarīga, jo tas ir pirmais, ko klients redz, un pirmajā momentā var būt noteicošais, kas klientam notur ineteresi.


Front-end izstrāde.

Front-end izstrāde.

Šī ir daļa, ko redz klients. Šeit tiek iekļauts mājaslapas dizains, navigācijas joslas, teksti utt. Vienkārši sakot, viss, ko Jūs redzat mājaslapā, ir front-end. Būvējot front-end ir svarīgs labs izskats uz visām ierīcēm un dažāda izmēra logiem, loģiski sakārtota navigācija un viegli uztverami teksti.

Back-end izstrāde.

Šī ir daļa, ko klients neredz. Šeit glabājās visa datubāze. Piemēram, ja pērkat biļeti koncertam, šājā brīdī jums notiek saskarsme ar front-end, bet tiklīdz ir jāapstrādā Jūsu dati, palīgā nāk back-end. Šī ir vieta, kur glabājās visi dati un visa loģika, kas atrodās zem front-end. Šī ir vislaikietilpīgākā projekta izstrādes daļa. Pēc plānošanas, ieteicams ir sadalīt visas tehniskās back-end funkcijas vairākās daļās. Lai izvairītos no tālākām problēmām un kļūdām, ir ieteicams katru daļu pēc izveides pārbaudīt.

Projekta testēšana.

Kad projekts ir pabeigts, var sākties testēšana. Tas nozīmē iet cauri projektam no A līdz Z. Ir jāiet cauri mājaslapas funkcionalitātei, jāpārskata rakstītais kods, stresa testēšana (pārslodze no liela lietotāju skaita) utt. Testēšanas mērķis ir pārliecināties par to, ka viss strādā un ir izdarīts līdz galam.


Servera uzstādīšana un projekta izvietošana.

Servera uzstādīšana un projekta izvietošana.

Pareiza projekta izvietošana ir ļoti svarīga gan tā izstrādes procesā, gan palaišanā. Ir ieteicams, lai projektam būtu oficiālā atrašanās vieta, kā arī atsevišķa vieta tā labojumiem, ko pēc tam var pievienot oficiālajam projektam (testa vide un produkcijas vide).

Kā visu uzsākt?

Jebkurā gadījumā, vai esat izveidojis jau visu plānu, vai vēl esat plānošanas sākumā, droši sazinaties ar mums. Mēs varam sarunāt konsultāciju, kur viss tiks dziļāk izrunāts.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai. Uzzināt vairāk