Facebook pixel

Atšķiries no konkurentiem

Sākot ar konkurentu izpēti un beidzot ar interaktīviem prototipiem, mūsu aģentūra parūpēsies par lietotājam saistošu un vienkārši saprotamu risinājumu ieviešanu. Dizainera izstrādātais, lietotājam draudzīgais vietnes dizains, palīdz uzņēmumiem sasniegt skaitļos izsakāmus uzņēmējdarbības mērķus, izmantojot risinājumus, kas aizrauj klientu un atšķir no konkurentiem.

Saņemt piedāvājumu
Atšķiries no konkurentiem
Atrodiet labāko risinājumu  sava biznesa attīstības posmam

Atrodiet labāko risinājumu sava biznesa attīstības posmam

Neatkarīgi no tā vai jums ir jāveido ideja pilnīgi jaunai vietnei, vai jāpaaugstina esošā risinājuma kvalitāte, mēs atradīsim un izstrādāsim efektīvāko risinājumu, kas apmierinās gan jūsu, gan jūsu klientu vajadzības un palīdzēs nodrošināt biznesa rezultātus.

UX Dizains UX Dizains
UI Dizains UI Dizains
Grafiskais dizains Grafiskais dizains

Radiet intuitīvu pieredzi, kas lietotājiem patīk

Lai jūsu produkts izceltos, ņemiet līdzi UI/UX dizaineri.

Darba process

1. Izpēte

Prasību apkopošana: lietotāju definēšana, pašreizējie sāpju punkti, biznesa mērķi, nozares augstākie standarti.

2. UI / UX audits

Veids, kā precīzi noteikt digitālā produkta nepilnīgās zonas, atklājot, kuras vietnes vai lietotnes daļas lietotājiem sagādā galvassāpes un kavē reklāmguvumus.

3. Maketu izveide/Izkārtojums

Informācijas arhitektūra, UX karte, zemas precizitātes maketi rāmji, klikšķināmi prototipi.

4. Vizuālās koncepcijas un stila pielietojums

Vizuālais virziens, noskaņojuma dēļi (mood-board), lietotāja interfeisa saskarnes koncepcija. Iepriekšējā posmā apstiprinātas vizuālās koncepcijas piemērošana pārējiem ekrāniem. Augstas precizitātes klikšķināms prototips.

5. Kustība un ikonogrāfija

Saskarnes uzvedības kustības pētījumi, ikonogrāfija un ilustrācijas.

6. Elementu bibliotēkas un apmācība

Advancētas UI elementu bibliotēkas (UI komplekts, kas balstīts uz atomu dizaina sistēmas principiem), ieteikumi izstrādes komandai, ikonogrāfija, ilustratīvas vadlīnijas un cits zīmola identitātes elements, ja nepieciešams.

UI/UX risinājumi: atbildes uz visiem jūsu jautājumiem

Vai neesat pārliecināts, kā UI/UX dizaineri var dot vērtību jūsu biznesam? Pārbaudiet dažus no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, ko uzdod mūsu klienti.

Saņemt piedāvājumu

Lietotāja interfeiss (UI), dizains ir vērsts uz izskatu un izkārtojumu - kā izskatīsies katrs vietnes elements, ieskaitot pogas, tekstus, attēlus, izvēlnes laukus un visus citus vizuālā noformējuma elementus, ar kuriem cilvēki mijiedarbojas.

Sakot “lietotāja pieredze”(UX), mēs atsaucamies uz to, kā cilvēki mijiedarbojas ar produktu. Piemēram, kad mēs vēlamies savā istabā ieslēgt gaismu, mēs mijiedarbojamies ar gaismas slēdzi. Slēdža dizains - tostarp krāsa, materiāls un fiziskais izskats - var ietekmēt mūsu attieksmi pret mijiedarbību.

Lietotnes UX / UI dizains uzlabo lietotāju pieredzi un klientu apmierinātību, kas galu galā palīdz palielināt konkrētās lietojumprogrammas lietotāju skaitu. ... UI un UX dizains palīdz iegūt patērētāju uzticību un liek viņiem izmantot jūsu lietojumprogrammu vai vietni, nodrošinot viņiem to, ko viņi meklē.

Kad runa ir par UI/UX dizainu, mēs strādājam pēc jaunākajiem dizaina standartiem. Un nav svarīgi vai produkts ir pilnīgi jauns, vai jau ilgu laiku pastāvošs, to vienmēr var pacelt jaunā līmenī ar dažādiem knifiņiem. Mēs jums parādīsim, ka dizainam ir ļoti liela liela ietekme klientu uzticības iegūšanai un pārdošanas rādītāju pacelšanai. Mums ir ļoti svarīgas mūsu klientu vēlmes un uzstādītie mērķi, tādēļ mēs artadīsim piemērotāko risinājumu to realizēšanai.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai. Uzzināt vairāk