Kapēc pielāgotas programmatūras izstrāde ir labākā pieeja Jūsu biznesam?

WDmarket ikona
Kapēc pielāgotas programmatūras izstrāde ir labākā pieeja Jūsu biznesam?

Ņemot vērā to, ka mūsdienās daudziem uzņēmumiem rodas sarežģītākas un augstākas prasības no IT sistēmām, aizvien vairāk cilvēki sāk atteikties no jau gatavu sistēmu iegādes un sāk izmantot pielāgotas programmatūras izstrādes pakalpojumus


Kādēļ tā notiek, kādas ir priekšrocības un kas tas vispār ir? Šo visu mēs Jums izstāstīsim šajā rakstā. Kā vienmēr, mums ir prieks Jūs informēt un palīdzēt saprast visu svarīgo IT jomās. Tad nu uz priekšu!

Kas ir pielāgotas programmatūras izstrāde?

Kā jau pats nosaukums “pielāgotas programmatūras izstrāde” liek noprast, kaut kas tiek pielāgots. Šinī gadījumā tā ir sistēma, kas tiek pielāgota konkrēti Jūsu biznesa vajadzībām. Ņemot vērā to, ka šī sistēma ir tieši priekš Jums, tas ļauj daudz vieglāk, precīzāk un dziļāk adresēt Jūsu vēlamās funkcijas.


Pārsvararā visas jau gatavās programmatūras, ko varat iegādāties, ir paredzētas plašai auditorijai ar līdzīgām prasībām un bieži vien nevar adresēt Jūsu vajadzības tieši tā, kā Jūs to vēlētos. Bonusā tam, jau gatavām programmatūrām bieži nāk klāt visādas funkcijas, kas Jums īsti nav nepieciešamas un tikai jauc galvu.


Ņemsim kā piemēru slimnīcas pacientu un resursu vadības sistēmu. To, praktiski, ir neiespējami izveidot uz jau gatava risinājuma.


Vēlviens piemērs būtu interneta veikala savienošana ar reālu noliktavas vai uzskaites sistēmu. Ar gataviem risinājumiem šīs iespējas var būt ļoti ierobežotas.


Individuāli pielāgotas programmatūras uzņēmumiem parasti ir drošākas par jau
            gatavām.

Vairāk par priekšrocībām.

Drošība – Individuāli pielāgotas programmatūras uzņēmumiem parasti ir drošākas par jau gatavām. Tas tāpēc, ka Jūs pats varat izvēlēties kādas aizsardzības sistēmas vēlaties izmantot programmatūrā. Ir arī tāds aspekts, ka jau gatavās sistēmas ir daudz pievilcīgākas hakeriem. Ja tās tiek uzlauztas, tas hakeriem dod iespēju piekļūt datiem no daudzām citām kompānijām, kas izmanto tādu pašu sistēmu.


Izmaksas – Iespējams, ka jau gatava sistēma sākotnēji var likties lētāka, tomēr licences, izmantošanas apmācības un izmaksas par alternatīvām funkcijām (kas Jums ir nepieciešamas, bet sistēma nepiedāvā) diezgan ātri var sasummēties kopā.


Savukārt pielāgotas programmatūras izstrāde Jums atļauj izplānot visu uzbūves procesu skatoties uz Jūsu budžetu. Jūs varat sākt ar pašām nepieciešamākajām funkcijām un laika gaitā pievienot visu pārējo. Projekta sadalīšana daļās Jums ļaus to vieglāk pārbaudīt un tas dos laiku jaunām idejām, un nākošo soļu izplānošanā


Elastība – Kā jau teicām, viss tiek būvēts speciāli priekš Jums un Jūs varat izvēlēties tieši to, ko vēlaties un ko nevēlaties. Jūsu biznesam augot, var rasties jaunas prasības un pielāgotā programmatūrā šos atjauninājumus būs daudz vieglāk veikt, kā jau gatavā.


Uzturēšana – Ar pielāgotu sistēmu, Jūsu atbalsta komanda var sniegt regulāru uzturēšanu un uzlabošanu daudz ātrāk. Tas nozīmē to, ka ja ir atrasti kādi vājie punkti vai problēmas, parasti risināšana notiks daudz ātrāk Jūsu personīgajai sistēmai. Izmantojot kādu no gataviem risnājumiem, Jums būtu jāgaida atjauninājumi no programmatūras izstrādātāja, lai novērstu nepilnības.


Tad kuru sistēmu man izvēlēties?

Tad kuru sistēmu man izvēlēties?

Varbūt šis raksts Jums liek domāt, ka mums ir kāds personisks naids pret jau gatavajām sistēmām. Droši varam teikt, ka tā nav, vienkārši mēs pāši daudz vairāk novētējam pielāgotas programmatūras sistēmas un visus iemeslus kapēc, jau esam nosaukuši.


Ja Jūsu kompānijai nav unikālas un individuālas prasības priekš sistēmas, un Jūs atrodat sistēmu kas Jūs pilnībā apmierina, tad šajā gadījumā, lai iet jau gatava izstrādāta sistēma!


Bet no otras puses, ja Jūs vēlaties kaut ko, kas ir būvēts tieši priekš Jūsu vajadzībām un ko nākotnē var uzlabot pēc Jūsu plāna, tad no visas sirds iesakām individuāli pielāgotas sistēmas izstrādi! Jo tehnoloģijām ir jākalpo priekš cilvēka, nevis cilvēkam priekš tehnoloģijām.

Nobeigumā

Mēs ļoti ceram, ka šis raksts palīdzēja Jūsu izvēlē vai vienkārši bija informatīvs. Kā vienmēr, bija prieks Jūs redzēt un veiksmi izvēloties pareizo risinājumu!

Dalīties:
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai. Uzzināt vairāk