Facebook pixel

SEO Pakalpojumi

Kad meklē kaut ko servisā Google, vai kādā citā meklētājprogrammā, cik tālu tu apskati atrastos rezultātus? Vai apskati tikai tos, kas rādās pašā augšā? Vai vispār apskati otrās, trešās vai pat ceturtās rezultātu lapas? Ja tas, ko tu meklē, tiek atrasts jau pirmajos rezultātos, vai pārējos maz aplūkosi?

Lielākā daļa cilvēku ir slinki, otra lielākā daļa tic, ka pirmie rezultāti, ko piedāvā meklētājprogrammas, ir paši labākie un uzticamākie rezultāti un viņi neies apskatīt visus iespējamos rezultātus, ko meklētājprogramma viņiem sniegs, tāpēc ļoti svarīgi ir būt pēc iespējas augstāk rezultātos un būt augstāk par saviem konkurentiem.

SEO, jeb meklētājprogrammu optimizācija, ir process, kurā tiek veikti dažādi pasākumi, kas paaugstina tavas interneta vietnes atbilstību meklētājprogrammu kritērijiem, tādējādi, veicinot platformas iespēju parādīties augstāk meklējumu rezultātos. Vienkāršiem vārdiem sakot, mājas lapa, kurai būs veikta pareiza meklētājprogrammu optimizācija, vienmēr būs daudz vieglāk atrodama meklētājservisos, nekā mājas lapa, kurai tā nebūs veikta.

Uzzini vairāk par SEO Pakalpojumiem mūsu bloga rakstā.

SEO optimizācija nav vienkāršs un ir laikietilpīgs process, kas prasa pieredzi, zināšanas un pacietību. Meklētājprogrammām ir ļoti daudz un dažādi kritēriji, pēc kuriem tiek vērtēta mājas lapas atbilstība, un pat, ja šie kritēriji ir sasniegti, tas prasa laiku līdz meklētājprogrammas atzīst tīmekļa vietni par cienīgu tikt rādīta augstāk, kā citas līdzīgas mājas lapas, kas atsaucās uz tādiem pašiem atslēgvārdiem. Ņemot vērā, ka šis ir laikietilpīgs process, ļoti svarīgi to sākt pēc iespējas ātrāk.

Pareizs meta titulu, aprakstu garums un saturs, bilžu apraksti, tekstu garums un to saturs, lietotie atslēgvārdi, iekšējā linkošana, mājas lapas ielādes ātrums… Tie ir tikai daļa no kritērijiem, pēc kā meklētājprogrammas izvēlas, cik ļoti tava lapa ir pelnījusi būt meklējumu rezultātu augšpusē. Ļauj mūsu SEO speciālistiem palīdzēt. Mēs veiksim pilnīgu tavas mājas lapas vai interneta veikala izpēti un palīdzēsim tev veikt visus nepieciešamos soļus, lai maksimāli uzlabotu visus nepieciešamos kritēriju statusus!


Ir kādi jautājumi? Sazinies ar mums.

Business Development Team Lead

Tomass Bērziņš