Mājaslapai nepieciešams:

  • Trāpīgi nodefinēta mērķauditorija
  • Uzrunājošs logo un reklāmas materiāli
  • Loģisks mājaslapas izkārtojums
  • Lietotāju piesaistošs, moderns dizains un interfeiss
  • Augsta mājaslapas stabilitāte un drošība
  • Google meklētājam pielāgota SEO optimizācija
  • Neierobežotas iespējas paplašināt funkcionalitāti
  • Logo un reklāmas materiāli
  • Tālāko attīstību atbalstoša izstrādes komanda
Uzzināt vairāk
Saņemsiet mājaslapu, kas ir moderna, vizuāli pievilcīga, un veidota pēc jaunākajām web dizaina tendencēm.

Kvalitatīvai mājaslapai nepieciešamais

Saprastu mērķa auditoriju, lielākos konkurentus, riskus un labākos tehniskos risinājumus.
1

Pareizs mājaslapas plānojums

Ņemot vērā uzņēmuma specifiku, prognozējamo mērķauditoriju un tās paradumus, sasniedzamos mērķus, kā arī pieejamo budžetu, jau izstrādes sākumposmā svarīgi mājaslapu izplānot stratēģiski pareizi. Vēlamie rezultāti var būt ļoti dažādi: jaunu klientu piesaiste, esošo klientu regulāra informēšana, uzņēmuma procesu automatizācija un citi. Rūpīgi izplānota mājaslapa ļaus ieekonomēt laiku un finanšu līdzekļus visā mājaslapas dzīves ciklā - no izstrādes līdz uzturēšanai.


2

Nemainīga aktualitāte

Vai Jūsu vietne saglabās veiktspēju arī pēc pieciem un vairāk gadiem? Vai būs iespējams veikt atjauninājumus, uzlabot dizainu un pievienot jaunu funkcionalitāti? Mājaslapas ilgstpējai uzņēmuma attīstībā ir liela nozīme, tāpēc izstrādes procesā mēs tam pievēršam īpašu uzmanību.

Izveidojam tehnisko specifikāciju un dizaina paraugus.

Dizaina izveide
3

Atsaucība citām ierīcēm

Atsaucīga mājaslapa (responsive webpage) nozīmē to, ka tā ir saderīga izmantošanai uz mobilajām ierīcēm un planšetdatoriem. Vismaz 50% mājaslapu tiek apmeklētas, izmantojot mobilos telefonus un planšetdatorus. Arī Google meklētājs šo kritēriju ņem vērā, padarot atsaucīgās mājaslapas populārākas par konkurentu mājaslapām, kuras šo kritēriju neizpilda.


4

Kvalitatīvs saturs

Pareizi strukturēts, kvalitatīvs saturs - vizuāli pievilcīgi ievietotie attēli, infografikas un videomateriāli -, uzrunā klientu, uzlabo apmeklētāju reakciju un veicina uzticību jūsu zīmolam. Jo labāk saturs atbild uz klienta jautājumiem, jo augstāk jūsu mājaslapa nonāk Google meklētāja rādītājos un piesaista nākamos klientus.

Front End programmēšana

Back End programmēšana
5

SEO optimizācija

Vai pirms mājaslapas satura izveides esat veikuši atslēgas vārdu izpēti un zināt, kur šos vārdus iekļaut? Un kā ar meta virsrakstiem, aprakstiem un attēlu optimizāciju? Vai vietnes karte ir iesniegta un kods ir pielāgots SEO standartiem? Šie un citi jautājumi ir jāņem vērā, lai gala rezultāts būtu lietotājam pievilcīga un SEO optimizēta mājaslapa.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai. Uzzināt vairāk