Viss nepieciešamais augstas klases mājaslapai:

  • Mērķa auditorijas nodefinēšana
  • Pareizi struktūrizēts izkārtojums
  • Ērta un piesaistoša lietotāju pieredze
  • Stils pēc jaunākajām dizaina tendencēm
  • Augsta stabilitāte un drošības līmenis
  • Ātruma optimizācija, kas patiks Google meklētājam
  • Iespēja neierobežoti paplašināt funkcionalitāti ilgtermiņā
  • Logo un reklāmas materiāli
  • Komanda, kura atbalstīs tālākajā attīstības ceļā
Uzzināt Vairāk
Saņemsiet mājaslapu, kas ir moderna, vizuāli pievilcīga, un veidota pēc jaunākajām web dizaina tendencēm.
review service logo

Savu darbu veic ātri un profesionāli. Komunikācija norit konstruktīvi un ir uz rezultātu vērsta. Patika individuālā pieeja un sajūta, ka uzņēmuma darba rūķi ir ļoti ieinteresēti visu paveikt maksimāli labi. Iesaku!

Good Review

Zane Vucena

Projekta vadītāja
Altāra stāsts

review service logo

WD Market izstrādāja mums mājaslapu un turpina to arī attīstīt. Izstrādes procesā darbi tika izdarīti laicīgi un profesionāli. Prieks, ka ir komanda, uz kuru varu paļauties un saņemt ātru atbalstu. Saņēmu arī padomus, lai izvēlētos pareizākos risinājumus marketinga jautājumos. Noteikti iesaku!

Good Review

Gvido Lujāns

Uzņēmuma vadītājs
SIA “GDL SOLUTIONS”

review service logo

Paldies par atsaucību, pacietību un sadarbību, kas rezultējās ar lielisku iznākumu!

Good Review

Anda Sergejeva

Sabiedrisko attiecību vadītāja
“Tehniskās izglītības un jaunrades skola”

informācijai

Pāris punkti par to, kāda ir augstas klases mājaslapai

Zemāk lasiet pāris padomus par to, kas ir kvalitatīva mājaslapa, kādi soļi būtu jāievēro izstrādes procesā un kam būtu jāpievērš uzmanība pirms izstrādes.

Saprastu mērķa auditoriju, lielākos konkurentus, riskus un labākos tehniskos risinājumus.
1

Pareizi izplānota mājaslapa

Plānošanas procesā tiek nodefinēts, kā mājaslapa palīdzēs sasniegt uzņēmuma mērķus, vai tā būtu jaunu klientu piesaiste uzņēmumam, esošo klientu informēšana, procesu automatizācija vai kādi citi mērķi.
Izstrādes sākuma posmā, stratēģiski pareizi izplānota mājaslapa ļaus izvairīties no nevajadzīgām darbībām, ieekonomēt laiku un izmaksas gan izstrādes, gan uzturēšanas procesos. Plānošanas stadijā tiek ņemta vērā uzņēmuma specifika, mērķa auditorija, lietotāju izturēšanas, intereses, budžets un citi aspekti.


2

Dzīvotspējīga ilgu laiku

Vai Jūsu vietne darbosies arī pēc pieciem un desmit gadiem? Vai tajā ir iespējams veikt atjauninājumus, uzlabot dizainu un pievienot jaunu funkcionalitāti? Šis ir svarīgs aspekts uzņēmuma attīstībā, tāpēc izstrādes procesā tam tiek pievērsta īpaša uzmanība.

Izveidojam tehnisko specifikāciju un dizaina paraugus.

Dizaina izveide
3

Responsīva

Responsīva nozīmē, ka tā ir draudzīga mobīlajām ierīcēm un planšetdatoriem. Vairāk nekā 50 procentu mājaslapu apmeklētāji izmanto mobīlos telefonu vai planšentdatorus. Šo aspektu augstu vērtē arī google meklētājs.


4

Ar kvalitatīvu saturu

Pareizi strukturēts, kvalitatīvs saturs uzrunās klientu, atbildēs uz viņa jautājumiem un veicinās uzticību.
Pareizi un vietā ievietoti attēli, infografikas vai video materiāli. Arī šeit, google skatās apmeklētāju reakciju uz saturu. Jo labāk saturs klientam dos atbildi uz viņa jautājumiem, jo lielāka iespēja tikt augstāk googles rādītājos.

Front End programmēšana

Back End programmēšana
5

SEO optimizēta

Vai pirms mājaslapas satura izveides veicāt atslēgas vārdu izpēti? Vai zināt, kur iekļaut šos atlsēgas vārdus? Vai attēli ir optimizēti? Kā ir ar meta virsrakstiem un aprakstiem? Vai vietnes karte ir iesniegta? Vai kods ir pielāgots SEO standartiem? Šie un vēl daudz citi uzdevumi tiek iekļāuti vietnes izstrādē.

Teniskā puse

Kādas tehnoloģijas izmantojam izstrādājot mājaslapas?

Izstrādājot mājaslapas, izmantojam divas pārvaldības sistēmas vai būvējam to no nulles. Viena ir labi zināmā WordPress, bet otra WD Market izveidota pārvaldības sistēma, kas balstās uz populārāko PHP ietvaru Laravel un Javascript ietvaru Vue JS.
Kad pienāk brīdis izvēlēties starp Jums vispiemērotāko tehnoloģiju, mēs balstāmies uz savā pieredzē gūtajām zināšanām, lai atrastu optimālāko risinājumu Jūsu gadījumā.

Plāno Izveidot augstas klases mājaslapu?

Piesakies Konsultācijai
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai. Uzzināt vairāk