Pilns komplekts

SIA WD Market - digitālais partneris, kurš nodrošinās pilnu izstrādes ciklu un servisu Jūsu mājas lapai.Mēs mērķejam uz Jūsu biznesa izaugsmi, virzot uzņēmumu tālāk digitālajā vidē.
Rezultātā Jūs saņemsiet mājas lapu, kas ir ātra, moderna, vizuāli pievilcīga, ērti lietojama un viegli saprotama, veidota pēc jaunākajām web dizaina tendencēm. Jaunu tēlu interneta vidē, jaunus klientus un pārsteigtsiet esošos kleintus.
Veidojot mājas lapu, iekļaujam papildus pakalpojumu kā logo, vizītkaršu bukletu, plakātu, un baneru dizaina izveidi.

Saņemt Piedāvājumu
Saņemsiet mājas lapu, kas ir moderna, vizuāli pievilcīga, un veidota pēc jaunākajām web dizaina tendencēm.
informācijai

Kas ir kvalitatīva mājas lapa?

Lasiet zemāk informāciju par to, kā tiek izstrādāta kvalitatīva mājas lapa. Kādi soļi būtu jāievēro izstrādes procesā un kam būtu jāpievērš uzmanība.

Saprastu mērķa auditoriju, lielākos konkurentus, riskus un labākos tehniskos risinājumus.
1

Pareizi izplānota mājas lapa

Pareizi izplānota mājas lapa in nodefinēts, kā tā palīdzēs sasniegt uzņēmuma mērķus, vai tā būtu jaunu klientu piesaiste uzņēmumam, esošo klientu informēšana, procesu automatizācija vai kādi citi mērķi.
Izstrādes sākuma posmā stratēģiski pareizi izplānota mājas lapa ļaus izvairīties no nevajadzīgām darbībām, ieekonomēt laiku un izmaksas gan izstrādes, gan uzturēšanas procesos. Plānošanas stadijā tiek ņemti vērā tādi aspekti kā uzņēmuma specifika, mērķa auditorija, lietotāju izturēšanas, intereses u.c.


2

Dzīvotspējīga ilgu laiku

Vai Jūsu vietne darbosies arī pēc pieciem un desmit gadiem? Vai tajā ir iespējams veikt atjauninājumus, uzlabot dizainu un pievienot jaunu funkcionalitāti? Šis ir svarīgs aspekts uzņēmuma attīstībā, tāpēc izstrādes procesā tam tiek pievērsta īpaša uzmanība.

Izveidojam tehnisko specifikāciju un dizaina paraugus.

Dizaina izveide
3

Responsīva

Responsīva mājas lapa ir draudzīga mobīlajām ierīcēm un planšetdatoriem. Vairāk nekā 50 procentu mājas lapu apmeklētāji izmanto mobīlo telefonu vai planšentdatoru. Šo aspektu augstu vērtē arī google meklētājs.


4

Ar kvalitatīvu saturu

Pareizi strukturēts, kvalitatīvs saturs uzrunās klientu, atbildēs uz viņa jautājumiem un veicinās uzticību.
Pareizi un vietā ievietoti attēli, infografikas vai video materiāli. Arī šeit, google skatās apmeklētāju reakciju uz saturu. Jo labāk saturs klientam dos atbildi uz viņa jautājumiem, jo lielāka iespēja tikt augstāk googles rādītājos.

Front End programmēšana

Back End programmēšana
5

SEO optimizēta.

Vai pirms mājas lapas satura izveides veicāt atslēgas vārdu izpēti? Vai zināt, kur iekļaut šos atlsēgas vārdus? Vai attēli ir optimizēti? Kā ir ar meta virsrakstiem un aprakstiem? Vai vietnes karte ir iesniegta? Vai kods ir pielāgots SEO standartiem? Šie un vēl daudz citi uzdevumi mājas lapu izstrādē.

Process

Kādu tehnoloģiju izvēlēties mājas lapai?

Izstrādājot mājas lapas, izmantojam divas pārvaldības sistēmas vai rakstām kodu no nulles. Viena ir labi zināmā WordPress, bet otra WD Market izveidota pārvaldības sistēma, kas balstās uz populārāko PHP ietvaru Laravel un Javascript ietvaru Vue JS.
Kad pienāk brīdis izvēlēties starp Jums vispiemērotāko tehnoloģiju, mēs balstāmies uz savā pieredzē gūtajām zināšanām. Zemāk variet lasīt, kuru sistēmu un kādā gadījumā labāk izvēlēties. Kuru sistēmu izvēlēties kurā gadījumā, lasiet zemāk.

WD Market Sistēma

Individuāli pielāgota mājas lapa, kas tiek izstrādāta uz PHP ietvara. Mūsu gadījumā tas ir Laravel, jo tas ir viens no populārākajiem un stabilākajiem PHP ietvariem pasaulē.


Kāpēc izvēlēties šo variantu?
Lai arī WordPress ir fleksibls risinājums, tas tomēr ir gatavais risinājums, kurā ir iekļautas lietas, kas iespējams Jums nebūs nepieciešamas (sarežģītāka uzbūves struktūra koda līmenī un zemāka stabilitāte). Līdz ar to WordPress izstrādātā vietne var liegt nākotnē pievienot specifisku, uzņēmumam nepieciešamu funkcionalitāti. Kā piemēru varu minēt mājas lapu - parlatviju.lv. Šajā mājas lapā ir funkcionalitāte kā autorizēšanas ar lielāko Latvijas banku starpniecību. Šādu lapu uz WordPress noteikti nebūtu vēlams vaidot, jo tai būs daudz zemāks drošības līmenis un tā sarežģītā struktūra apgrūtina šāda veida integrācijas.


Rakstot kodu no nulles vai izmantojot mūsu veidoto platformu, Jums ir iespējams vienkāršā veidā izveidot mobīlo aplikāciju, jo tai var tikt izmantoti tie paši skati, kas ir mājas lapā. Lai nodrošināt šādu funkcionalitāti, mēs mūsu platformai izmantojam Javascript ietvaru - Vue JS.
Šajā gadījumā Jums būs stabila, ātra un kvalitatīva mājas lapa ar dokumentāciju un iespēju pievienot neirobežotu funkcionalitāti nākotnē, kā arī laika ekonomija uz vadības paneļa izveidi, jo tas nav jāraksta no nulles.

WordPress

Ja mājas lapa ir informatīva lapa vai vienkāršs interneta veikals, kas atbilst WordPress standartiem un nenāk klāt papildus saržģīta funkcionalitāte. Mēs iesakām izvēlēties WordPress platformu, kas ir diezgan fleksibla un tai pašā laikā arī vienkārša lietotājam. WordPress ir atvērtā koda risinājums un tiek runāts, ka to izmanto jau vairāk kā 30 procentu no visām pasaules mājas lapām. Kā vienu paraugu, kuru esam izstrādājuši uz WordPress platformas, varat apskatīt portfolio sadaļā astudija3s.lv

Kodēts no nulles

Variants, kad mājas lapa ir pilnībā jāveido no nulles. Tas ir, kad Jums ir ļoti specifiskas prasības mājas lapai, kur arī nederēs mūsu veidotā sistēma.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai. Uzzināt vairāk