PAKALPOJUMS

Uzņēmuma vadības programmatūra

Web bāzēts IT risinājums uzņēmumiem, ar iespēju optimizēt darba spēka izmaksas, materiālu izlietojumu, menedžmenta laiku, grāmatvedības un citus svarīgus procesus.

Ko tas dod uzņēmumam?

Optimizāciju – Iespējams sastādīt uzņēmuma mērķus un plānus, izveidot uzdevumu sarakstus. Izvilkt statistikas un sekot līdzi progresam. Izsekot un analizēt veiktos darbus, darba laiku, materiālu izlietojumu, izmaksas u.c. No dotajiem datiem veikt analīzes un tālākas optimizācijas, lai iegūtu maksimālo resursu ietaupījumu un darba produktivitāti.

Mobilitāti – It sistēma ir WEB bāzēta. Iespēja izsekot un kontrolēt darba procesus reālajā laikā, neatrodoties uz vietas uzņēmumā, no datora, telefona vai planšetdatora.

Vienkāršību – Visa nepieciešamā funkcionalitāte vienā programmā. Noliktavas uzskaite, ražošanas ciklu administrēšana un plānošana, darba laika uzskaite, rēķinu izrakstīšana, piedāvājuma sagatavošana klientiem, produktu eksportēšana, komunikācija un citas svarīgas funkcijas uzņēmumiem.

Lietotāju nosauktie plusi

Laika ietaupījums (veicot aprēķinus McExcel, tas prasa daudz vairāk laika).

Vieglāk rēķināt darbiniekiem algas, jo programmā viegli atlasīt katra darbinieka padarītos darbus.

Formulu vienreizēja ievadīšana, kuras var pēc tam izmantot atkal un atkal (veicot aprēķinus McExcel formulas jāvada daudz reizes un jākopē uz priekšu daudz reizes).

Informācijas pārskatāmība par jebkādu laika periodu. Var atlasīt informāciju par jebkādiem parametriem – klients, termiņš, produkcijas veids, ieņēmumi, izdevumi, cenas utt.

Ērts cenu menedžments. Var salikt cenas atsevišķām klientu grupām. Var salikt atlaides atsevišķos laika periodos konkrētiem produktiem. Rakstot izejošos dokumentus, programma automātiski piemēros cenas un norādītās atlaides.

Automātiska preces pašizmaksas aprēķināšana. Turklāt pašizmaksu var aprēķināt par dažādiem laika periodiem. Gan dabūt vidējo pašizmaksu gadu garumā, vai arī pa mēnešiem (darot to McExcel, atkal ir jāvada informācija un formulas).

w

Iespējams sastādīt mērķus, uzdevumus un piesaistīt tiem nepieciešamo cilvēku. Pielikt komentārus un nosūtīt ziņas. 

Visus produktus iespējams eksportēt uz mājas lapu. Automātiski ar visiem nepieciešamajiem aprakstiem un cenām.

Nav jāveido cita datu bāze vai pieraksti par klientiem, jo viss ir sistēmā.

Skaists dizains ar iespēju pielāgot, kā es vēlos. Iespēja viegli pielāgot paneli manām vajadzībām.

Sadarbojoties ar programmas izstrādātājiem, var pielāgot programmas opcijas tieši mana biznesa īpatnībām.

Var sekot līdz pavadzīmju apmaksai, uzlikt limitus, lai brīdina par parādiem. Pārskatāmi katram klientam un var redzēt apmaksas gaitu.
b

Vadot ienākošos dokumentus (pavadzīmes), prece automātiski tiek pievienota noliktavas atlikumiem. Iespēja jebkurā laikā apskatīt noliktavu un saprast vai vajag vēl iegādāties izejvielas vai nevajag. 

Komunikācija ar klientiem. Savadot vienreiz informāciju par katru klientu, to var izmantot daudzreiz. Izsūtīt kopējus epastus, atgādinājumus, pārskatus utt. Turklāt to var darīt pa taisno no programmas. Nav jākopē dati uz epastu.
}

Laika ekonomija rakstot izejošos dokumentus. Rakstot pirms tam pavadzīmes McExcel programmā, tas aizņēma daudz vairāk laika, un turklāt bija lielāka iespēja pieļaut kļūdas. Programma automātiski pavadzīmē izrakstīto produktu un noņem nost no noliktavas atlikuma. McExcel tas bija jādara manuāli katra mēneša beigās.

Vadot ienākošos dokumentus (izejmateriālus, kas ietekmē produkta pašizmaksu), vēlāk veicot ražošanas visas izmaksas tiks ņemtas vērā pašizmaksas aprēķinā. Darot pirms tam to Mc Excel programmā, bija katru reizi kā mainījās cena vai daudzums kādai vienībai, kas ietekmēja pašizmaksu, bija manuāli jāmaina formulas.

Vēlies sadarboties?

Lai vairāk uzzinātu par to, kā mēs varam palīdzēt, piesaki konsultāciju!