Facebook pixel

Veiksmīgam interneta veikalam:

 • Neierobežots produktu un kategoriju skaits
 • Iespēja savienot ar noliktavas un grāmatvedības sistēmām
 • Piesaistošs, moderns dizains un interfeiss
 • Uzrunājošs logo un izvietotie reklāmas materiāli
 • Datu lejupielāde un augšupielāde, nepasliktinot veiktspēju
 • Internetbankas, karšu, Paypal un citi maksājumi
 • DPD, Latvijas Pasts, Fedex un citi piegādes veidi
 • Google meklētājam pielāgota SEO optimizācija
 • Iespēja izstrādāt veikala mobilo aplikāciju
 • Augsta stabilitāte un drošība
 • Neierobežotas paplašināšanas iespējas
 • Tālāko attīstību atbalstoša izstrādes komanda
Saņemt piedāvājumu
Cilveks izvēlās preces interneta veikalā?

Veiksmīgam interneta veikalam nepieciešamais

Interneta veikala aditorijas nomērķēšana un nodefinēšana
1

Precīzi nodefinēta mērķauditorija

Pirmais un svarīgākais uzdevums, plānojot interneta veikala izveidi, ir izprast, kas ir veikala potenciālie pircēji. Kas jūsu pircējiem ir svarīgi, kādas ir viņu intereses, paradumi, atrašanās vieta? Precīzas atbildes uz šiem jautājumiem panāk, ka pircēji iegādājas tieši Jūsu piedāvāto produktu un turpina to darīt regulāri.


2

Atbilstoša funkcionalitāte

Interneta veikala funkcionalitātes definēšana ir tikpat svarīga kā potenciālā pircēja izzināšana. Pievilcīgam interneta veikalam jābūt tādam, lai vislabāk pārdotu tieši Jūsu uzņēmuma produktu. Šī mērķa sasniegšanai jāapzinās veikalam nepieciešamās funkcijas – cik daudz produktu un kategoriju paredzēts iekļaut, kādas ir paredzētās integrācijas ar ārējām grāmatvedības, uzskaites un citām sistēmām, kādi ir plānotie pakalpojumu apmaksas veidi un Jūsu produktu piegādes metodes.

Cilvēks programmē interneta veikala funkcionalitāti

Cilvēks izstrādā interneta veikala dizainu
3

Pievilcīgs UX/UI dizains

Veiksmīgam interneta veikalam nepieciešama ne vien atbilstoša funkcionalitāte, bet arī loģisks interfeiss (UI) un uzrunājošs vizuālais dizains, kas kalpo tieši Jūsu uzņēmuma mērķiem. Pārdomāta dizaina un funkciju apvienojums veido patīkamu lietošanas pieredzi (UX), tā palielinot jaunu un regulāro pircēju skaitu. Pēc interneta veikala plāna izveidošanas radām veikala skices un maketus. Dažādās detaļas un tālāko procesu saskaņojam ar Jums, tā izvairoties no jebkādiem sarežģījumiem turpmākajā izstrādē.


4

Programmēšanas darbi

Pēc mērķauditorijas izpētes, funkcionalitātes plāna un dizaina maketu izveides, kā arī saskaņošanas ar Jums, uzsākam programmatūras izstrādes procesu. Visā izstrādes periodā mēs Jūs regulāri informējam par to, cik raiti norisinās jaunā interneta veikala izveide.

Cilvēks programmē interneta veikalu

Cilvēks kārto interneta veikala dokumentus
5

Formālās puses sakārtošana

Paralēli programmatūras izstrādei nepieciešams nokārtot visas nepieciešamās formalitātes, lai interneta veikala publiskošana varētu notikt pēc iespējas drīzāk un bez liekas aizķeršanās. Asistējam līgumu slēgšanā ar dažādiem pakalpojumu piegādātājiem, maksājumu iestādēm un citām iesaistītajām pusēm.


6

Testēšana

Lai pārliecinātos par to, ka jaunizveidotais interneta veikals darbojas ar nevainojamu precizitāti, iejūtamies Jūsu klientu ādā un veicam dizaina un pamata funkciju testēšanu. Veicam tādas pārbaudes, kā interneta veikala atsaucību uz komandām, iegādes procesa norisi, apmaksas funkcijas un citas, turklāt pārliecināmies, lai dizainiski veikals saglabā plānoto izskatu. Nākamie soļi iekļauj iekšējās funkcionalitātes testēšanu – māksājumu funkcijas, integrācijas procesus, datubāzes darbību un drošības testēšanu.

Cilvēks veic interneta veikala funkcionalitātes pārbaudi

Cilvēks kāŗto interneta veikala dokumentāciju
7

Dokumentācijas izveide

Veicot liela apjoma interneta veikalu izstrādi, mēs parūpējamies arī par programmatūras dokumentācijas izstrādi. Dokumentācija nepieciešama, lai gan tagad, gan nākotnē būtu iespējams pārlicināties, kāda ir Jūsu interneta veikala uzbūve, tehniskā specifikācija, un nepieciešamības gadījumā būtu vienkāršāk veikt vajadzīgās izmaiņas un papildinājumus.


8

Publicēšana un atbalsts nākotnē

Pēc izstrādes fāzes pabeigšanas Jūsu interneta veikals tiek publicēts. Tomēr priecāsimies sadarboties arī turpmāk - sniedzam ilgtermiņa tenisko atbalstu, administrēšanu, veicam nepieciešamos veikala paplašinājumus, kā arī reklāmas materiālu izstrādi un izvietošanu.

Cilveki norunā interneta veikala publicēšanu un atbalstu nākotnē

Pieejamās tehnoloģijas

Interneta veikalu izstrādē izmantojam mūsu uzņēmuma izstrādātu ietvaru, kas apvieno PHP balstīto Laravel, Javascript Vua JS. Tomēr mūsu zināšanas un pieredze sniedz iespēju nepieciešamības gadījumā veidot pilnīgi jaunu pārvaldības sistēmu no pašiem pamatiem tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Atšķirības un pielietojums skatāms zemāk.

WD Market iztrādātā sistēma

PHP balstītais Laravel un Javascript Vua JS apvienojums, ko izstrādājis mūsu uzņēmums, ir paredzēts liela mēroga interneta veikaliem. Vai vēlaties, lai tuvā nākotnē Jūsu interneta veikals izmērā līdzinātos tādiem zīmoliem kā 1a.lv un 220.lv? Ja Jūsu uzņēmumu plānots strauji attīstīt un paplašināt, šis ir īstais risinājums.Šo sistēmu iesakām izvēlēties tā individuālās pielāgojamības, sistēmas ātruma un augstā drošības līmeņa dēļ. Platforma ļauj iekļaut jebkuru nestandarta funkcionalitāti, kā arī tikt papildināta ar mobilo aplikāciju. WD Market veidotā sistēma ļauj Jūsu tirdzniecības platformu administrēt arī bez programmētāju palīdzības. Piemērs šādai sistēmai ir mūsu izstrādātais WD Commerce.

Individuāls risinājums

Klientiem, kuri interneta veikala izveidei izvirza ļoti specifiskas prasības, ko nevar nodrošināt mūsu standarta sistēmas. Piedāvājam izstrādāt pilnīgi individuālu platformu, kas veidota tikai Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai. Uzzināt vairāk