Viss nepieciešamais jaudīgam veikalam:

 • Ērta un piesaistoša lietotāju pieredze ar jaunākajām dizaina tendencēm
 • Neirobežots produktu un kategoriju skaits
 • Internetbanku, PayPal, karšu un citi maksājumi veidi pēc izvēles
 • Latvijas Pasts, DPD, DHL, Itelia, Fedex, Omniva un citi piegādes veidi
 • Iespējama savienošana ar noliktavas vai grāmatvedības sistēmām
 • Ātruma optimizācija, kas patiks Google meklētājam
 • Datu eksports un imports, nesamazinot ielādes ātrumu vai drošības līmeni
 • Spēcīgas mārketinga un SEO funkcijas
 • Logo un reklāmas materiāli
 • Augsts drošības līmenis un neirobežotas paplašināšanas iespējas
 • Iespēja izveidot mobīlo aplikāciju uz esošās bāzes
 • Spēcīgs atbalsts pēc izstrādes procesa
Saņemt Piedāvājumu
Kāpēc izvēlēties veikalu internetā?

Ļoti atsaucīgi, draudzīgi un profesionāli veic darbu! Kā arī operatīvi – paldies! Prieks sadarboties!

Good Review

Evita Astiča

Mārketinga vadītāja
SIA “Inkomercs K”

Izstrādājot mūsu internetveikala lapu bija ļoti veiksmīga sadarbība. Veidojās profesionāla komunikācija. Mums nesaprotama informācija tika izskaidrota saprotamā valodā. Piedāvāti izdevīgākie un efektīvākie IT risinājumi internetveikala veiksmīgai darbībai.

Good Review

Indra Rode

Uzņēmuma vadītāja
SIA Cietais Rieksts

Izveidojām interneta veikalu, esmu ļoti apmierināts ar rezultātu. Paldies Valdim par veikto darbu, interesi projektā un dotajiem padomiem izstrādes procesā.

Good Review

Jānis Cikanovičs

Uzņēmuma vadītājs,
SIA Winterstyle

Kā notiek darbs?

Interneta veikalu izstrādes process

Izmantojam jau pārbaudītas pieejas. Sākot ar padziļinātu izpēti un izpratni par projektu. Noslēdzot ar publicēšanu un projekta atbalstu ilgtermiņā.

Sākam ar Jūsu vēlmju un mērķu nodefinēšanu.
1

Mērķauditorijas nodefinēšana

Pirmais un pats svarīgākais ir saprast, kuri ir Jūsu potenciālie pircēji, kas viņus uzrunā, kādas ir viņu intereses, kāda lokācija un kā panāksim to, lai viņi iegādājas tieši Jūsu piedāvāto produktu un dara to atkārtoti.


2

Funkcionalitātes nodefinēšna

Izvēlamies un nodefinējam funkcionalitāti. Kādas ir paredzamās maksājumu sistēmas, kādas piegādes metodes, gramatvedības un uzskaites sistēmas, ar kurām tiks savienots interneta veikals, un kādas vēl iekšējās vai ārējās sistēmas ir paredzētas.

Izveidojam tehnisko specifikāciju un dizaina paraugus.

Vadāmies pēc jaunākajām web dizaina tendencēm.
3

UX/UI dizaina izveide

Veicam strukturizēšanu un izveidojam maketus. Pirms izstrādes procesa saskaņosim visu ar Jums, balstoties uz mūsu veidotām skicēm, lai nerastos nekādi sarežģījumi tālākajā izstrādes procesā.


4

Programmēšana

Kad esam veikuši izpēti un Jūs apstiprinājuši maketus, uzsākam izstrādes procesu. Izstrādes laikā Jūs tiekat informēts par to, kā darbi rit uz priekšu.

Rakstām kodu. Izveidosim sabalansētu un responsīvu dizainu.

Veidojam stabilu un elastīgu koda arhitektūru.
5

Dokumentu kārtošana

Paralēli izstrādes procesam, palīdzēsim Jums sakārtot visus nepieciešamos dokumentus, lai interneta veikalu varētu publicēt pēc iespējas ātrāk. Palīdzam sakārtot līgumus ar maksājumu iestādēm, piegādātājiem un citām iesaistītjām trešajām personām.


6

Testēšana

Iejūtamies klienta ādā un sākam ar dizaina un pamata funkcionalitātes testēšanu. Responisivitāte, dizains, teksti un pirkšanas funkcijas. Pēc tam sākam ar iekšējās funkcionalitātes, maksājumu, integrāciju, datubāzu un drošības testēšanu.

Mēs veicam pilnu funkcionalitātes pārbaudi.

Vienmēr esam blakus, lai atbrīvotu Jūs no tehniskā sloga un sniegtu atbalstu.
7

Iztrādes procesa dokumentēšana

Izstrādājot lielāka tipa interneta veikalus, mēs iekļaujam dokumentācijas izveidi.


8

Publicēšana un atbalsta sniegšana

Kad esam noslēguši izstrādes fāzi un veikals ir publicēts, mēs labprāt sniedzam atbalstu ilgtermiņā ar tehniskām lietām, reklāmas materiālu izveidi un administrēšanu.

Mēs veicam pilnu funkcionalitātes pārbaudi.
Tehnoloģijas

Interneta veikalus mēs izstrādājam:

Pamatā tas ir uz WD Market individuāli izveidotas sistēmas, kas balstās uz Laravel un Vue JS ietvariem, WordPress Woocommerce spraudņa vai būvējam no nulles. Kuru izvēlēties Jūsu gadījumā, lasiet zemāk.

WD Market Sistēma

UZ Laravel un Vue JS ir WD Market veidota sistēma, kas ir paredzēta lieliem un nopietniem interneta veikaliem. Izvēlās uzņēmumi, kuri plāno attīstīties ilgtermiņā. Kā piemērus minēsim 1a.lv vai 220.lv.
Kāpēc izvēlēties šo risinājumu? - Ātrums, augsts drošības līmenis, kvalitatīvs kods, nekā lieka, individuāli pielāgojams un laba dokumentācija. Šāda tipa veikalā ir Iespējams iekļaut jebkādu nestandarta funkcionalitāti un iespēja arī izveidot mobīlu aplikāciju no esošās interneta veikala bāzes. Gan šo veikalu, gan woocommerce varat administrēt paši, bez programmētāju palīdzības. Kā piemēru minēsim mūsu veidoto sistēmu WD Commerce.

Woocommerce

Woocommerce - veidots uz WordPress vadības sistēmas, kas paredzēta maziem vai vidēja izmēra interneta veikaliem. Labs risinājums maziem uzņēmumiem, lai uzsāktu tirdzniecību, kā arī tiem, kuriem nav nepieciešamas papildus specifiskas lietas. Standarta veikals. Woocommerce ir labs risinājums, ja plānojat pārdot tikai dažus produktus. To ir iespējams saslēgt ar maksājumu sistēmām, izrakstīt rēķinus un savienot ar populārākajām uzskaites sistēmām. Kā piemēru minēsim cietaisrieksts.lv

Būvēt no nulles

Variants, kad interneta veikals ir pilnībā jāveido no nulles. Šo iesakām izvēlēties, kad Jums ir ļoti specifiskas prasības veikalam, kur arī nederēs mūsu veidotā sistēma.

Nepieciešams jaudīgs interneta veikals?

Aprunājies ar Lietpratējiem
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai. Uzzināt vairāk