Kāpēc izvēlēties veikalu internetā?

Interneta veikals ir ļoti labs pārdošanas rīks, kas paplašina iespējas pārdot ne tikai lokāli, bet gan visā pasaulē 24/7. Principā, Jūsu lokālā atrašānas vieta nav svarīga, svarīgi ir tas, kā klients redz Jūs internetā. Un mēs nākam palīgā, lai klients Jūs redz onlainā kā nopietnu tirgotāju.
Mēs paši esam izstrādājuši interneta veikalus, kā mūsu pašmāju ražotājiem, tā arī ārzemju klientiem.
Izstrādājot interneta veikalu, nodrošinām pilnu servisu, kas sākās ar izpēti un mērķauditorijas nodefinēšanu nolsēdzot ar publicēšanu, atbalstu un reklāmas materiālu piegādi.
Mūsu izstrādāto interneta veikalu būs iespējams savienot ar Jums izvēlēto grāmatvedības sistēmu - 1C, Horizon, Tilde vai jebkuru citu. Pēc interneta veikala izveides, ir iespējams arī izveidot mobīlā telefonu aplikāciju, kas būs pilnībā savienota ar tā datubāzi un skatiem.
Mūsu trumpji ir īpaši sarežģītu un nestandarta rsinijāumu realizācija. Draudzīgas cenas un pretīmnākoša attieksme.

Kāpēc izvēlēties veikalu internetā?
Process

Interneta veikalu izstrādes process

Izmantojam jau pārbaudītas pieejas. Sākot ar padziļinātu izpēti un izpratni par projektu. Noslēdzot ar publicēšanu un projekta atbalstu ilgtermiņā.

Sākam ar Jūsu vēlmju un mērķu nodefinēšanu.
1

Mērķauditorijas nodefinēšana.

Pirmais un pats svarīgākais ir saprast, kuri ir Jūsu potenciālie pircēji, kas viņus uzrunā, kādas ir viņu intereses, kāda lokācija un kā panāksim to, lai viņi iegādājas tieši Jūsu produktu.


2

Funckionalitātes nodefinēšna.

Izvēlamies un nodefinējam funckionalitāti. Kādas ir paredzamās maksājumu sistēmas, kādas piegādes metodes, gramatvedības un uzskaites sistēmas ar kurām tiks savienots, un kādas vēl iekšējās vai ārējās sistēmas ir paredzētas.

Izveidojam tehnisko specifikāciju un dizaina paraugus.

Vadāmies pēc jaunākajām web dizaina tendencēm.
3

UX/UI dizaina izveide.

Veicam strukturizēšanu un izveidojam maketus. Pirms izstrādes procesa saskaņosim visu ar Jums, balstoties uz mūsu veidotām skicēm, lai nerastos nekādi sarežģījumi tālākajā izstrādes procesā.


4

Programmēšana

Kad esam veikuši izpēti, apstiprinājuši maketus, sapratuši Jūsu potenciālo pircēju un viens otru, uzsākam izstrādes procesu. Izstrādes laikā Jūs tiekat informēts par to, kā darbi rit uz priekšu.

Rakstām kodu. Izveidosim sabalansētu un responsīvu dizainu.

Veidojam stabilu un elastīgu koda arhitektūru.
5

Dokumentu kārtošana.

Paralēli izstrādes procesam, palīdzam Jums sakārtot visus nepieciešamos dokumentus, lai interneta veikalu palaistu darbībā pēc iespējas ātrāk. Palīdzam sakārtot līgumus ar maksājumu iestādēm, piegādātājiem un citām iesaistītjām trešajām personām.


6

Testēšana.

Iejūtamies klienta ādā un sākam ar dizaina un pamata funckionalitātes testēšanu. Responisivitāte, dizains, teksti un pirkšanas funkcijas. Pēc tam sākam ar iekšējās funckionalitātes, integrāciju, datubāzu un drošības testēšanu.

Mēs veicam pilnu funkcionalitātes pārbaudi.

Vienmēr esam blakus, lai atbrīvotu Jūs no tehniskā sloga un sniegtu atbalstu.
7

Iztrādes procesa dokumentēšana.

Izstrādājot lielāka tipa interneta veikalus, mēs iekļaujam dokumentācijas izveidi.


8

Publicēšana un atbalsta sniegšana.

Kad esam noslēguši izstrādes fāzi un veikals ir publicēts. Mēs labprāt sniedzam atbalstu ar tehniskām lietām, reklāmas materiālu izveidi un arī administrēšanu.

Mēs veicam pilnu funkcionalitātes pārbaudi.
Process

Internet veikalu mēs izstrādājam:

Pamatā tas ir uz WD Market individuāli izveidotas sistēmas, kas balstās uz Laravel un Vue JS ietvara, WordPress Woocommerce spraudņa vai rakstām no nulles. Kuru izvēlēties Jūsu gadījumā, lasiet zemāk.

WD Market Sistēma

UZ Laravel un Vue JS ir WD Market veidota sistēma, kas ir paredzēta lieliem un nopietniem interneta veikaliem. Izvēlās uzņēmumi, kuri plāno attīstīties ilgtermiņā. Kā piemērus minēsim 1a.lv vai 220.lv.
Kāpēc izvēlēties šo risinājumu? - Ātrums, augsts drošības līmenis, kvalitatīvs kods, nekā lieka, individuāli pielāgojams un laba dokumentācija. Šāda tipa veikalā ir Iespējams iekļaut jebkādu nestandarta funckionalitāti un iespēja arī izveidot mobīlu aplikāciju no esošās interneta veikala bāzes. Gan šo veikalu, gan woocommerce varat administrēt paši, bez programmētāju palīdzības.

Woocommerce

Woocommerce - veidots uz WordPress vadības sistēmas, kas paredzēts maziem vai vidēja izmēra interneta veikaliem. Labs risinājums maziem uzņēmumiem, lai uzsāktu tirdzniecību, kā arī tiem, kuriem nav nepieciešamas papildus specifiskas lietas. Standarta veikals. Woocommerce arī ir iespējams saslēgt ar maksājumu sistēmām, izrakstīt rēķinus un savienot ar populārākajām uzskaites sistēmām. Kā piemērus minēsim cietaisrieksts.lv

Kodēts no nulles

Variants, kad interneta veikals ir pilnībā jāveido no nulles. Tas ir, kad kleintam ir ļoti specifiskas prasības veikalam, kur arī nederēs mūsu veidotā sistēma.

Katram ir savas vajadzības, vēlaties izprast vairāk?

Bezmaksas Konsultācija
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai. Uzzināt vairāk