Facebook pixel

WEB IZSTRĀDES AĢENTŪRA

Palīdzam uzņēmumiem attīstīt biznesu, izstrādājot individuāli pielāgotas mājas lapas, interneta veikalus un augstas sarežģītības web sistēmas.

Izveidot mājas lapu
Mājas lapu, interneta veikalu, web projektu izstrāde

Piedāvātie pakalpojumi

Sadarbojoties ar mums, nododiet projekta izstrādi un nākotni drošās rokās! Iegūstiet komandu, kas izprot Jūsu vajadzības, izvirzītos mērķus un sniedz ātru atbalstu. Pārskatāms izstrādes process, garantēts augsts drošības līmenis, stabilitāte un jaunākās tehnoloģijas.

Klientu atsauksmes

To ko darām, mēs darām kārtīgi un ar centību. Vairāk atsauksmes varat apskatīt sadaļā "ATSAUKSMES".

interneta veikala cietaisrieksts logo

Izstrādājot mūsu interneta veikala lapu bija ļoti veiksmīga sadarbība. Veidojās profesionāla komunikācija. Mums nesaprotama informācija tika izskaidrota saprotamā valodā. Piedāvāti izdevīgākie un efektīvākie IT risinājumi interneta veikala veiksmīgai darbībai.

Interneta veikala izstrādes atsauksmes autore

Indra Rode

Uzņēmuma vadītāja
SIA "Cietais Rieksts"

mājas lapas būvpalīgs logo

WD Market izstrādāja mums mājas lapu un turpina to arī attīstīt. Izstrādes procesā darbi tika izdarīti laicīgi un profesionāli. Prieks, ka ir komanda, uz kuru varu paļauties un saņemt ātru atbalstu. Saņēmu arī padomus, lai izvēlētos pareizākos risinājumus marketinga jautājumos. Noteikti iesaku!

Mājas lapas izstrādes atsauksmes autors

Gvido Lujāns

Uzņēmuma vadītājs
SIA “GDL Solutions”

Mājaslapas altāra stāsts logo

Savu darbu veic ātri un profesionāli. Komunikācija norit konstruktīvi un ir uz rezultātu vērsta. Patika individuālā pieeja un sajūta, ka uzņēmuma darba rūķi ir ļoti ieinteresēti visu paveikt maksimāli labi. Iesaku!

Interneta veikala izstrādes atsauksmes autore

Zane Vucena

Projekta vadītāja
"Altāra stāsts"

Mūsu jaunākie darbi

Sadarbības partneri
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai. Uzzināt vairāk